📍 Osobní odběr v Olomouci: sleva 2 % pro koncové zákazníky a 5 % pro velkoobchod. Sleva bude zohledněna na faktuře.

Zdravotnický e-shop pro ordinace, firmy i domácnosti, Strana 14

Nejprodávanější

Původně: 14 Kč  (–57 %)
5,90 Kč
(6,61 Kč včetně DPH)
 
111,23 Kč
(124,58 Kč včetně DPH)
 
89,99 Kč
(108,89 Kč včetně DPH)

Řazení produktů

Výpis produktů

Chiraflex 22G modrá kanyla 0,9 × 25 mm
687,96 Kč včetně DPH
614,25 Kč
Měrná cena: 12,29 Kč / 1 ks

Chiraflex 22G je modrá periferní IV kanyla s portem a křidélky. Varianta CHFX0102225 má rozměr 0,9 × 25 mm a Teflonový katétr. Balení obsahuje 50 kusů.

Kód: CHFX0102225
BACTYNEA 120
780,45 Kč včetně DPH
645 Kč

POSLEDNÍ 4 KS SKLADEM! DEZINFEKČNÍ UTĚRKY BACTYNEA na Dětské Hračky: Speciálně pro bezpečné čištění. Efektivní ochrana proti bakteriím, plísním a virům. Bezpečné pro nejmenší,...

Kód: BACTYNEA120
BACTINYL-300 dezinfekční ubrousky - nízkoalkoholové dezinfekční ubrousky od ORAPI Europe
943,80 Kč včetně DPH
780 Kč
Měrná cena: 2,60 Kč / 1 ks

Získejte BACTINYL-300 Dezinfekční Utěrky pro rychlou a efektivní dezinfekci rukou, když není k dispozici voda. Tyto nízkoalkoholové a odolné utěrky jsou ideální pro zdravotnická...

Kód: ASEP450
Bactinyl SLI 1l
BACTINYL SLI INSTRUMENTATION - 1L
Momentálně nedostupné
695,75 Kč včetně DPH
575 Kč
Měrná cena: 575 Kč / 1 l

Zajistěte nejvyšší standardy dezinfekce v operačních sálech a ambulancích s BACTINYL SLI Instrumentation v 1L balení. Tento koncentrát je ideální pro mytí a dezinfekci...

Kód: NYLSLI1
Bactinyl SLI 5l
BACTINYL SLI INSTRUMENTATION - 5L
Momentálně nedostupné
2 413,95 Kč včetně DPH
1 995 Kč

BACTINYL SLI Instrumentation 5L: Efektivní dezinfekce pro zdravotnické prostředí. Vhodné pro chirurgické nástroje a přístroje. Široké spektrum účinků. Zabezpečte si bezpečnost a...

Kód: NYLSLI5
ASEPTANIOS AD dezinfekce vzduchu a povrchů 5 l v praktickém balení
3 577,97 Kč včetně DPH
2 957 Kč
Měrná cena: 591,40 Kč / 1 l

ASEPTANIOS AD - 5L - Vysoce účinný dezinfekční prostředek v 5-litrovém balení, ideální pro intenzivní a efektivní čištění ve zdravotnických zařízeních, laboratořích a dalších...

Kód: ANIOAD
BAXIOL.SID dezinfekce nádobí 1L s baktericidní, fungicidní a virucidní účinností pro zdravotnictví a potravinářství
DEZINFEKCE NÁDOBÍ BAXIOL.SID - 1L
Momentálně nedostupné
471,90 Kč včetně DPH
390 Kč
Měrná cena: 390 Kč / 1 l

BAXIOL.SID - 1L, 1000ML

Kód: BAXI1
Baxiol.sid5l
DEZINFEKCE NÁDOBÍ BAXIOL.SID - 5L
Momentálně nedostupné
1 853,72 Kč včetně DPH
1 532 Kč
Měrná cena: 306,40 Kč / 1 l

Zajistěte dokonalou čistotu vašeho nádobí s DEZINFEKCE NÁDOBÍ BAXIOL.SID - 5L. Tento profesionální dezinfekční prostředek, ideální pro zdravotnictví a potravinářství, nabízí...

Kód: BAXI5
STERIDINE SPRAY FOAM 1L - Dezinfekční sprej bez alkoholu pro zdravotnické přístroje, s rychlým působením a širokým účinkem
647,35 Kč včetně DPH
535 Kč
Měrná cena: 535 Kč / 1 l

STERIDINE SPRAY FOAM je 1-litrový tekutý dezinfektant ve formě řídké pěny, založený na KAS bez obsahu alkoholu. Tento prostředek je určený pro mytí a rychlou dezinfekci drobných...

Kód: STERIFOAM
dezinfekční gel na ruce Bactimains v praktickém balení s pumpičkou
375,10 Kč včetně DPH
310 Kč
Měrná cena: 62 Kč / 100 ml

POSLEDNÍ 2 KUSY SKLADEM! Získejte BACTIMAINS GEL v 500ml balení s pumpičkou pro maximálně praktickou hygienu kdekoli a kdykoli. Tento hydroalkoholový dezinfekční gel poskytuje...

Kód: MANUGEL500
ANIOSAFE MANUCLEAR 5L - antiseptické mýdlo pro profesionální hygienu a šetrnou péči o pokožku
988,57 Kč včetně DPH
817 Kč
Měrná cena: 163,40 Kč / 1 l

ANIOSAFE MANUCLEAR 5L: Výkonné antiseptické mýdlo pro profesionální hygienickou péči. Ideální pro rozsáhlé použití v zdravotnictví a veřejných prostorách. Bezpečné pro pokožku a...

Kód: ANIOSAFE5
ANIOSAFE MANUCLEAR 1L - profesionální antiseptické mýdlo s dávkovačem pro hygienickou čistotu a šetrnou péči o pokožku
297,66 Kč včetně DPH
246 Kč
Měrná cena: 246 Kč / 1 l

ANIOSAFE MANUCLEAR 1L: Efektivní antiseptické mýdlo pro hygienickou péči. Ideální pro zdravotnictví a místa s vysokými hygienickými požadavky. Bezpečné a šetrné k pokožce....

Kód: ANIOSAFE1
Sterilní kompresy z netkaného textilu 10×10 cm v hygienickém obalu
483,84 Kč včetně DPH
432 Kč
Měrná cena: 4,32 Kč / 1 ks

Kompresy z Netkaného Textilu, Sterilní, 4 vrstvy, 10x10 cm, 5 ks/balení: Vyrobené ze směsi 70% viskózy a 30% polyesteru, tyto kompresy poskytují efektivní vysoušení, čištění a...

Kód: STE0146M
Hydrofilní gáza v roli 90cm x 10m, kvalitní a hygienická péče o rány.
111,66 Kč včetně DPH
99,70 Kč
Měrná cena: 99,70 Kč / 1 ks

Hydrofilní Gáza v Roli 90cm x 10m – Esenciální Lékařský Materiál! Naše nesterilní hydrofilní gáza v rozměrech 90 cm x 10 m je ideální pro široké spektrum medicínských aplikací....

Kód: PAN08001
Sterilní gázové čtverce 10 x 10 cm 2 ks
329,62 Kč včetně DPH
294,30 Kč
Měrná cena: 1,47 Kč / 1 ks

Sterilní gázové čtverce 10 x 10 cm BATIST jsou 8vrstvé kompresy určené pro sterilní krytí a ošetření ran. Každý obal obsahuje 2 sterilní čtverce, v krabičce je 100 balení, tedy...

Kód: BAT1325019272
Sterilní gáza 7,5 x 7,5 cm 2 ks
154,71 Kč včetně DPH
138,13 Kč
Měrná cena: 0,69 Kč / 1 ks

Sterilní gáza 7,5 x 7,5 cm BATIST je 8vrstvý gázový kompres se 17 nitěmi a nezaloženými okraji. Jeden sterilní obal obsahuje 2 ks, krabička obsahuje 100 balení. Vhodná pro...

Kód: BAT1325019262
Nesterilní kompresy z gázy 10 x 10 cm 100 ks
68,54 Kč včetně DPH
61,20 Kč
Měrná cena: 0,61 Kč / 1 ks

Nesterilní kompresy z gázy 10 x 10 cm BATIST jsou 8vrstvé gázové čtverce z bělených bavlněných vláken s hustotou 17 vláken/cm². Jsou určeny jako savý a pomocný obvazový materiál...

Kód: BAT1320100237
MediSet-sterilní sada pro odstranění stehů
19,66 Kč včetně DPH
17,55 Kč
Měrná cena: 17,55 Kč / 1 ks

MediSet pro odstranění stehů je sterilní balíček, který obsahuje vše potřebné pro aseptické odstranění stehů. Tento set zahrnuje anatomickou pinzetu, nůž na stehy a netkané...

Kód: HAR4753811
Sádrové obinadlo Safix Plus připravené k použití ve zdravotnickém provozu
29,70 Kč včetně DPH
26,52 Kč
Měrná cena: 13,26 Kč / 1 ks

Sádrové Obinadlo Safix Plus, 10cmx3m 2 ks: Objednejte si náš sádrový rychloobvaz Safix Plus pro rychlou a efektivní fixaci. Vylepšená kvalita zajišťuje lepší stabilitu a...

Kód: HAR332741
Hydrofilní gázové přířezy připravené k použití ve zdravotnickém provozu
Akce Trvale nízká cena
504 Kč včetně DPH
450 Kč
Měrná cena: 0,90 Kč / 1 ks

Hydrofilní gázové přířezy 28 x 32 cm PANEP jsou nesterilní přířezy ze 100% bělené bavlny určené k jednorázovému použití při přípravě obvazového materiálu. Slouží k absorpci...

Kód: PAN07004
Natural Bamboo vatové tyčinky 200 ks v hygienickém obalu
37,27 Kč včetně DPH
30,80 Kč
Měrná cena: 0,15 Kč / 1 ks

Natural Bamboo Vatové Tyčinky 200 ks v Sáčku - ekologické a šetrné k životnímu prostředí. Vyrobené ze 100% bavlny a bambusu. Ideální pro každodenní hygienu. Praktické a...

Kód: 772417
FOB test na okultní krvácení ve stolici 75 ng/ml IVT IMUNO
100,80 Kč včetně DPH
90 Kč
Měrná cena: 90 Kč / 1 ks

FOB test IVT IMUNO je imunochemický test pro kvalitativní zjištění lidského hemoglobinu ve stolici a orientační průkaz okultního (skrytého) krvácení. Citlivost testu je 75...

Kód: IVT-FOB
Fixační Stretch Folie Ruční Černá 0,5/2,5 kg/23my - Spolehlivá ochrana zboží při přepravě.
163,35 Kč včetně DPH
135 Kč
Měrná cena: 135 Kč / 1 ks

Udržujte své zboží v bezpečí během přepravy s Fixační stretch folií ruční černou 0,5/2,5 kg/23my. Tato fólie je ideální pro balení paletově přepravovaného zboží, chrání proti...

Kód: BLACKFIX
Desprej Sensitive 5 kg bezalkoholová dezinfekce Schülke
1 121,61 Kč včetně DPH
926,95 Kč
Měrná cena: 185,39 Kč / 1 l

Desprej Sensitive 5 kg je bezalkoholový dezinfekční přípravek Schülke připravený k okamžitému použití. Je určen pro rychlé čištění a dezinfekci povrchů citlivých na alkohol,...

Kód: BOC2091978
Redon DRENOFAST 200 ml drenážní láhev se spojovací hadicí
104,83 Kč včetně DPH
93,60 Kč
Měrná cena: 0,47 Kč / 1 ml

Redon DRENOFAST 200 ml je drenážní láhev se spojovací hadicí určená jako součást Redonova drenážního systému. Objem láhve je 200 ml. Kompletní provedení se spojovací hadicí je...

Kód: MDF28200

Ovládací prvky výpisu

693 položek celkem