Neohodnoceno

Obinadlo škrtící pryžové Esmarch 60x1250mm

Pryžové Škrtící Obinadlo, 60x1250mm: Toto škrtící obinadlo je nezbytné pro zastavení masivního tepenného krvácení, ideální pro vaši autolékárničku. Určeno pro použití v krajních situacích, jako je krvácení z hlavních tepen, úrazové amputace, nebo při prosakování tlakového obvazu. Zachraňte život v nouzových situacích. Mějte vždy po ruce!

Skladem
Kód: 0167/1
33,75 Kč 37,80 Kč včetně DPH

Pryžové Škrtící Obinadlo, 60x1250mm - Nezbytný Záchranář pro Kritické Situace

Představujeme pryžové škrtící obinadlo - klíčový prvek pro záchranu života v případě masivního tepenného krvácení. S rozměry 60x1250mm, toto obinadlo je navrženo pro rychlou a efektivní reakci na vážné úrazy.

Hlavní výhody:

  • Navrženo pro zastavení masivního tepenného krvácení
  • Ideální pro použití při vážných úrazech jako jsou amputace nebo hluboké zlomeniny
  • Nezbytné pro situace, kdy prosakuje tlakový obvaz
  • Důležitá součást autolékárničky pro nouzové situace

Jak používat: V extrémních případech aplikujte obinadlo přímo na postiženou oblast pro okamžité zastavení krvácení. Dodržujte bezpečnostní pokyny a používejte pouze tehdy, když jiné metody selhají.

Důležité upozornění: Používejte pouze v krajním případě a podle lékařských doporučení. V případě použití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Zásadní pro každou autolékárničku: Připravte se na nečekané a ujistěte se, že máte toto obinadlo vždy po ruce pro rychlou reakci v kritických situacích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu