Prubany

Obinadlo Pruban: Inovativní řešení pro ochranu zraněných rukou

V dnešním moderním světě je ochrana a bezpečnost na pracovišti velmi důležitá. Jednou z oblastí, která vyžaduje zvláštní péči, je ochrana zraněných rukou. Společnost Hartmann-Rico přichází na trh s revolučním výrobkem - obinadlem Pruban, které poskytuje inovativní řešení pro ochranu zraněných rukou.

Obinadlo Pruban využívá pokročilých materiálů a technologií, které zajišťují maximální pohodlí a ochranu pro uživatele. Je navrženo tak, aby se přizpůsobovalo tvaru a velikosti ruky, a poskytovalo optimální fixaci a podporu postiženému místu. Jeho elastická konstrukce umožňuje pohyb a flexibilitu, aniž by omezovala pohodlí uživatele.

Jednou z nejvýznamnějších vlastností obinadla Pruban je jeho schopnost absorbovat nárazy a tlaky. To je zajištěno speciální vrstvou gelového materiálu, která působí jako polštářek a ochrana pro zraněné místo. Tato vrstva pomáhá snižovat riziko dalších poškození při pádu, nárazu nebo nechtěném kontaktu s tvrdými povrchy.

Další výhodou obinadla Pruban je jeho hygienický a odolný design. Je vyroben z materiálů, které jsou prodyšné a odolné proti vlhkosti a zápachu. To zajišťuje komfort a čistotu pro uživatele po celý den. Obinadlo je také snadno nastavitelné a použitelné opakovaně, což přináší uživatelům ekonomickou výhodu.

Společnost Hartmann-Rico se zaměřuje na neustálý vývoj a inovace. Její tým specialistů pečlivě sleduje potřeby uživatelů a zlepšuje obinadlo Pruban na základě zpětné vazby a nových technologií. Cílem je poskytovat nejvyšší kvalitu ochrany a pohodlí pro zraněné ruce a přispět k efektivnímu zotavení a návratu k normálnímu životu.

Nejprodávanější

Pruban
 
od 138,99 Kč
(od 120,86 Kč bez DPH)
Pruban
 
od 18,30 Kč
(od 15,91 Kč bez DPH)
Pruban
od 120,86 Kč bez DPH
od 138,99 Kč

Obvaz hadicový síťový Pruban 20m

Kód: HAR4273010
Pruban
od 15,91 Kč bez DPH
od 18,30 Kč

Obvaz hadicový síťový Pruban 1m   

Kód: HAR427331
2 položek celkem
Zpět do obchodu