📍 Osobní odběr v Olomouci: sleva 2 % pro koncové zákazníky a 5 % pro velkoobchod. Sleva bude zohledněna na faktuře.

Zdravotnický e-shop pro ordinace, firmy i domácnosti, Strana 13

Nejprodávanější

Původně: 14 Kč  (–57 %)
5,90 Kč
(6,61 Kč včetně DPH)
 
111,23 Kč
(124,58 Kč včetně DPH)
 
89,99 Kč
(108,89 Kč včetně DPH)

Řazení produktů

Výpis produktů

Velox Sprej Neutral 500ml dezinfekce povrchů
Velox Spray 500ml neutral
Momentálně nedostupné
142,04 Kč včetně DPH
117,39 Kč
Měrná cena: 23,48 Kč / 100 ml

Velox Spray 500ml neutral - Rychlý Alkoholový Dezinfekční Prostředek: Tento alkoholový dezinfekční sprej je ideální pro rychlou dezinfekci malých ploch ve zdravotnických...

Kód: MEDISSE-ALKGOT-ML158EXPCZ
Velox Spray Neutral 5 l Medisept alkoholová dezinfekce
Akce Trvale nízká cena Výprodej
833,69 Kč včetně DPH
689 Kč
Měrná cena: 137,80 Kč / 1 l

Velox Spray Neutral 5 l od Medisept je alkoholový dezinfekční přípravek připravený k použití pro rychlou dezinfekci malých povrchů a vybavení. Velký 5l kanystr je určen zejména...

Kód: MEDISSE-ALKGOT-ML697EXPCZ
Screenshot 2023 05 30 at 13 17 54 Velox Foam Extra 1L dezinfekční pěna
Velox Foam Extra 500ml sprej
Momentálně nedostupné
127,34 Kč včetně DPH
105,24 Kč

Velox Foam Extra 500ml - Bezalkoholový Dezinfekční Sprej: Inovativní bezalkoholová pěna pro čištění a dezinfekci povrchů neinvazivního zdravotnického vybavení. Efektivní již...

Kód: MPHSSE-GOT-ML635EXPCZ
Velox Foam Extra 5 l bezalkoholová dezinfekce povrchů
972,69 Kč včetně DPH
803,88 Kč

Velox Foam Extra 5l je bezalkoholový čisticí a dezinfekční přípravek určený pro citlivé a alkoholem hůře snášené povrchy. Je vhodný například na akrylátové sklo, plast,...

Kód: MEDISSE-GOT-ML412EXPCZ
Velox Wipes NA 100 ks bezalkoholové dezinfekční ubrousky
177,43 Kč včetně DPH
146,64 Kč
Měrná cena: 1,47 Kč / 1 ks

Velox Wipes NA jsou bezalkoholové dezinfekční ubrousky pro rychlé čištění a dezinfekci malých ploch, zdravotnického vybavení a povrchů citlivých na alkohol. Dóza obsahuje 100...

Kód: MPHIM-DEZ-ML993EXPCZ
Velox Wipes 100 ks alkoholové dezinfekční ubrousky
183,01 Kč včetně DPH
151,25 Kč
Měrná cena: 1,51 Kč / 1 ks

Velox Wipes jsou alkoholové dezinfekční ubrousky pro rychlé čištění a dezinfekci malých ploch, zdravotnického vybavení a neinvazivních zdravotnických prostředků. Dóza obsahuje...

Kód: MPHIM-DEZ-ML979EXPCZ
Medisept dezinfekční ubrousky flow pack 50 ks v praktickém balení
164,57 Kč včetně DPH
136,01 Kč
Měrná cena: 2,72 Kč / 1 ks

Medisept Impregnované Dezinfekční Ubrousky, 50 ks, Flow-Pack: jsou ideální pro rychlou a účinnou dezinfekci rukou i povrchů. S obsahem 60 g propan-2-olu a dalších bezpečných...

Kód: MPHIM-DEZ-ML976EXPCZ
MEDISEPT Dry Wipes – náhradní role 100ks v hygienickém obalu
167,14 Kč včetně DPH
138,13 Kč
Měrná cena: 1,38 Kč / 1 ks

MEDISEPT Dry Wipes Náhradní Role, 100 ks: Tento produkt je ideální pro rychlé čištění pomocí dezinfekčních nebo čistících prostředků. Perfektní řešení pro každodenní...

Kód: MEDIIM-DEZ-ML059EXPCZ
Suché ubrousky MEDISEPT v hygienickém obalu
213,84 Kč včetně DPH
176,73 Kč
Měrná cena: 1,77 Kč / 1 ks

MEDISEPT Dry Wipes v Kbelíku 100 ks: Tento praktický kbelík s rolí suchých ubrousků je ideálním řešením pro rychlou a hygienickou údržbu. Všestranné a univerzální, vhodné pro...

Kód: MEDIIM-DEZ-ML035EXPCZ
Quatrodes Extra 5 l dezinfekční koncentrát Medisept
2 023,88 Kč včetně DPH
1 672,63 Kč
Měrná cena: 334,53 Kč / 1 l

Quatrodes Extra 5 l je koncentrovaný přípravek Medisept pro současné mytí a dezinfekci zdravotnických i dalších omyvatelných povrchů. Výrobce uvádí účinné režimy již od...

Kód: MEDSSE-GOT-ML351EXPCZ
Jednorázová čepice baret bílá 100 ks
103,88 Kč včetně DPH
92,75 Kč
Měrná cena: 0,93 Kč / 1 ks

Bílá čepice baret je jednorázová nesterilní pokrývka hlavy z netkané textilie typu Spunbond. Elastická gumička po celém obvodu pomáhá čepici držet na hlavě a umožňuje zakrýt...

Kód: W133300000
Vata buničitá přířezy 20x30 cm v hygienickém obalu (1 kg)
104,59 Kč včetně DPH
93,38 Kč
Měrná cena: 93,38 Kč / 1 kg

Vata buničitá v přířezech 20 x 30 cm je dodávána v balení 1 kg obsahujícím 16 ks. Předem připravený formát usnadňuje použití při běžných zdravotnických, hygienických a...

Kód: KOM2133
Čaje Biogena Maxi Majestic – výběr sáčků a příchutí
212,98 Kč –4 %
246,96 Kč včetně DPH
204,10 Kč
Měrná cena: 3,40 Kč / 1 ks

Biogena čaje Maxi Majestic Tea v dárkovém balení obsahují 60 čajových sáčků v 6 příchutích. Pestrý výběr ovocných a bylinných čajů je vhodný pro domácnost, kancelář i jako...

Kód: 753943
Dřevěné špejle 30cm 100ks
25,57 Kč včetně DPH
21,13 Kč
Měrná cena: 0,21 Kč / 1 ks

Dřevěné Špejle Nehrocené 30cm (100ks/bal) Dřevěné špejle o délce 30 cm jsou ideální pro různé využití ve zdravotnictví, vzdělávání nebo pro kreativní činnosti. Balení obsahuje...

Kód: MAZ66755
Mikrozid AF Wipes náhradní náplň 150 ks Schülke
303,80 Kč včetně DPH
271,25 Kč

Mikrozid AF Wipes náhradní náplň 150 ks obsahuje předem navlhčené alkoholové dezinfekční ubrousky Schülke určené k doplnění originální dózy Mikrozid AF Wipes. Jeden ubrousek má...

Kód: SCH109144
melsept 1l
Výprodej
333,23 Kč včetně DPH
275,40 Kč
Měrná cena: 275,40 Kč / 1 l

DOPRODEJ (ukončena výroba) Melsept SF 1L od B.Braun - Vysoce Účinný Dezinfekční Prostředek: Tento 1L dezinfekční prostředek od B.Braun nabízí komplexní ochranu proti široké...

Kód: BRA19077
Meliseptol Rapid 1000 ml dezinfekce povrchů
416,24 Kč včetně DPH
344 Kč
Měrná cena: 344 Kč / 1 l

Meliseptol Rapid 1 l je hotový alkoholový dezinfekční přípravek B. Braun pro rychlou dezinfekci povrchů odolných vůči alkoholu. Není koncentrát, takže se před použitím neředí....

Kód: BRA19048
Mastný tyl Steriwund 5 x 5 cm s Vaselinum album 5 ks
24,11 Kč včetně DPH
21,53 Kč
Měrná cena: 4,31 Kč / 1 ks

Sterilní mastný tyl Steriwund 5 x 5 cm je porézní kontaktní krytí z obvazové textilie S20 impregnované bílou vazelínou Vaselinum album. Je určen pro šetrné krytí ran a lze jej...

Kód: STRW0301
Manusept Basic dezinfekce na ruce bez parfemace
1 159,42 Kč včetně DPH
958,20 Kč
Měrná cena: 191,64 Kč / 1 l

Manusept Basic 5 l je etanolový přípravek HARTMANN pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou. Neobsahuje parfemaci ani přidaná barviva a výrobce uvádí dobrou snášenlivost...

Kód: BOD-977145
Bažant PH v zeleném provedení o objemu 1 litr
62,44 Kč včetně DPH
51,60 Kč
Měrná cena: 51,60 Kč / 1 ks

Láhev na moč pro muže Bažant PH Zelený s víčkem 1l: Tato praktická a diskrétní močová láhev v PE sáčku je ideální pro muže s omezenou mobilitou nebo pro použití v situacích, kde...

Kód: D745193
Injekční jehla Berofine 23G – modrá 0,6 × 25 mm v ochranném obalu
51,33 Kč včetně DPH
45,83 Kč
Měrná cena: 0,46 Kč / 1 ks

Injekční jehla Berofine 23G, 0,6x25mm, modrá, nabízí kombinaci precizního průměru a délky pro optimální výkon a efektivní léčbu. Bezbolestný vpich, snadná identifikace a...

Kód: KDMB949262-A
Buničitá vata přířezy STERICELL 20 x 30 cm 28 ks
77,86 Kč včetně DPH
69,52 Kč
Měrná cena: 0,14 Kč / 1 g

Buničitá vata STERICELL je dodávána v přířezech o rozměru 20 x 30 cm. Balení o hmotnosti 0,5 kg obsahuje 28 ks. Vhodná je pro běžné zdravotnické, hygienické a kosmetické úkony,...

Kód: STE1416
Spojovací hadička Chiraline HS 1,8×450 mm – sterilní balení
741,89 Kč včetně DPH
662,40 Kč
Měrná cena: 5,52 Kč / 1 ks

Spojovací Hadička Chiraline HS 1,8x450 – Klíčový Komponent pro Infúzní a Transfúzní Soupravy! Tato sterilní, apyrogenní hadička určená k jednorázovému použití je ideální pro...

Kód: CHL318045
Dávkovač léků OBZOR typ 02 týdenní a typ 05 kapesní
130,96 Kč včetně DPH
108,23 Kč
Měrná cena: 108,23 Kč / 1 ks

Dávkovač léků OBZOR typ 02 + 05 je sada týdenní kazety se třemi přihrádkami na každý den a kapesní lékovky se dvěma částmi. Pomáhá přehledně uložit léky nebo potravinové doplňky...

Kód: 746348
Dafilon-modry-3/0-0(2)-45cm-DS-19-(36ks)
1 176,29 Kč včetně DPH
1 050,26 Kč
Měrná cena: 29,17 Kč / 1 ks

Dafilon modrý 3/0 (2) 45cm DS 19 (36ks) - Dafilon Šicí Materiál – Ideální volba pro chirurgické zákroky, nabízí flexibilitu, snadnou manipulaci a vynikající toleranci tkání. 

Kód: BRAC0932213

Ovládací prvky výpisu

693 položek celkem