Dafilon modrý 3/0 (2) 45cm DS 19 (36ks)

Kód: BRAC0932213
Neohodnoceno
1 207,80 Kč 1 050,26 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele

Dafilon modrý 3/0 (2) 45cm DS 19 (36ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dafilon® je šicí materiál v modré barvě o průměru 3/0 (2) a délce 45 cm s DS 19, což značí specifické vlastnosti materiálu. Je vyroben z nevstřebatelného syntetického monofilního vlákna zvaného polyamid 6/6,6. Dafilon® modrý je určen k sutuře povrchových ran a plastické chirurgii, zatímco Dafilon® černý se používá v mikrochirurgii a očním lékařství. Materiál je flexibilní, snadno se manipuluje a uzluje, a má hladký průnik tkání. Má také vynikající histokompatibilitu.

Indikace pro použití Dafilonu® zahrnují suturu kůže (intradermální steh, podkožní steh, sutura kůže), plastickou a rekonstrukční chirurgii, mikrochirurgii, oční chirurgii a neurochirurgii. Dafilon® je zdravotnický prostředek, který se používá k adaptaci okrajů ran a podporuje jejich hojení. Při použití se doporučuje dodržovat standardní techniky chirurgického šití a uzlování a vybírat stehy v závislosti na typu tkáně, rozsahu zranění, kondici pacienta a specifické technice šití.

Je třeba mít na paměti, že i když se jedná o nevstřebatelný materiál, postupná hydrolýza může časem vést k pozvolné ztrátě pevnosti vlákna. Z tohoto důvodu je důležité zvážit trvalou pevnost stehu při volbě použitého materiálu. Dafilon® není vhodný pro pacienty s přecitlivělostí nebo alergií na šicí materiály.

Je důležité dodržovat bezpečnostní pokyny, které zahrnují nedoporučování opakované sterilizace materiálu Dafilon. Výrobcem Dafilonu® je společnost B. Braun Surgical, S.A. se sídlem na adrese Ctra. de Terrassa 121, 08191 Rubí, Španělsko.

Před použitím Dafilonu® je nezbytné pečlivě prostudovat návod k použití, který obsahuje informace o rizicích spojených s používáním tohoto zdravotnického prostředku a další důležité informace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: