📍 Osobní odběr v Olomouci: sleva 2 % pro koncové zákazníky a 5 % pro velkoobchod. Sleva bude zohledněna na faktuře.

Zdravotnický e-shop pro ordinace, firmy i domácnosti, Strana 5

Nejprodávanější

Původně: 14 Kč  (–57 %)
5,90 Kč
(6,61 Kč včetně DPH)
 
111,23 Kč
(124,58 Kč včetně DPH)
 
89,99 Kč
(108,89 Kč včetně DPH)

Řazení produktů

Výpis produktů

FIORILLO prací gel VANIGLIA E ORCHIDEA 2,5 L
Akce
137,50 Kč včetně DPH
113,64 Kč
Měrná cena: 4,55 Kč / 100 ml

FIORILLO LAVATRICE VANIGLIA E ORCHIDEA 2500 ml prací gel s vůní orchideje – Ponořte své prádlo do luxusu s tímto jedinečným pracím gelem. Zažijte okouzlující vůni vanilky a...

Kód: 1704FI
Chirurgická pinzeta s 1x2 zuby a délkou 13 cm pro chirurgické procedury
75,60 Kč včetně DPH
62,48 Kč
Měrná cena: 62,48 Kč / 1 ks

Chirurgická Pinzeta jemná 1x2 Zuby 13cm: Přesnost a Spolehlivost pro Profesionály! ‍ Chcete dosáhnout vrcholné chirurgické přesnosti? Naše chirurgická pinzeta jemná s 1x2 zuby...

Kód: SI-15350
svorka peán rovná 20 cm ZSZ
200,55 Kč včetně DPH
165,74 Kč
Měrná cena: 165,74 Kč / 1 ks

Svorka peán rovná 20 cm ZSZ je chirurgický nástroj z nerezové oceli s rovnými plochými čelistmi opatřenými vroubkováním. Nástroj má nůžkové rukojeti a samozavírací mechanismus....

Kód: SI-120174
chirurgická svorka peán 24 cm
200,55 Kč včetně DPH
165,74 Kč
Měrná cena: 165,74 Kč / 1 ks

Svorka peán rovná 24 cm ZSZ je chirurgická svorka z nerezové oceli s rovnými plochými čelistmi opatřenými vroubkováním. Nástroj má nůžkové rukojeti a samozavírací mechanismus....

Kód: ZU-17255
svorka peán zahnutá 24 cm ZSZ
185,89 Kč včetně DPH
153,63 Kč
Měrná cena: 153,63 Kč / 1 ks

Svorka peán zahnutá 24 cm ZSZ je chirurgická svorka z nerezové oceli v zahnutém provedení s plochými vroubkovanými čelistmi, nůžkovými rukojeťmi a samozavíracím mechanismem....

Kód: ZU-17265
chirurgická svorka peán 13 cm
170,80 Kč včetně DPH
141,16 Kč
Měrná cena: 141,16 Kč / 1 ks

Svorka peán rovná 13 cm ZSZ je chirurgická svorka z nerezové oceli s rovnými plochými čelistmi opatřenými vroubkováním. Nástroj má nůžkové rukojeti a samozavírací aretační...

Kód: SI-120170
chirurgická svorka peán 18 cm
174,14 Kč včetně DPH
143,92 Kč
Měrná cena: 143,92 Kč / 1 ks

Svorka peán zahnutá 18 cm ZSZ je chirurgická svorka z nerezové oceli se zahnutými vroubkovanými čelistmi, nůžkovými rukojeťmi a samozavíracím aretačním mechanismem. Celková...

Kód: SI-12173Z
svorka peán zahnutá 16 cm ZSZ
165,12 Kč včetně DPH
136,46 Kč
Měrná cena: 136,46 Kč / 1 ks

Svorka peán zahnutá 16 cm ZSZ je chirurgická svorka z nerezové oceli se zahnutými vroubkovanými čelistmi, nůžkovými rukojeťmi a samozavíracím aretačním mechanismem. Celková...

Kód: SI-12172Z
Chirurgické nůžky zahnuté, hrotnato-tupé 15cm – nástroj pro zdravotnické zákroky
120,90 Kč včetně DPH
99,92 Kč
Měrná cena: 99,92 Kč / 1 ks

Chirurgické nůžky hrotnato-tupé zahnuté 15 cm značky Suma Medical mají zahnuté čepele kombinující hrotné a tupé zakončení. Nerezové provedení je určené pro odborné použití. Kód...

Kód: SI-60054
chirurgické nůžky rovné 15 cm hrotnato-tupé
129,28 Kč včetně DPH
106,84 Kč
Měrná cena: 106,84 Kč / 1 ks

Chirurgické nůžky rovné 15 cm značky Suma medical mají rovné čepele a hrotnato-tupé zakončení pracovní části. Nástroj je vyroben z nerezové oceli, celková délka je 15 cm a...

Kód: SI-60050
Hypoalergenní aviváž L’ECOLOGICO
101,64 Kč včetně DPH
84 Kč
Měrná cena: 8,40 Kč / 100 ml

Hypoalergenní aviváž zajišťuje měkkost, pružnost a objem pro všechny typy látek.  Vhodná pro ruční praní i praní v pračce. Hypoalergenní složení vhodné i pro tu...

Kód: 2270IC
Balení hydrofilního sterilního obinadla 8 cm – praktické řešení pro každodenní péči
10,96 Kč včetně DPH
9,79 Kč
Měrná cena: 9,79 Kč / 1 ks

UKONČENA VÝROBA Hydrofilní Pletené Sterilní Obinadlo, 8cmx5m (1 ks): Zajišťujeme vám nejvyšší úroveň hygieny a péče s naším sterilním obinadlem. Vyrobeno pro efektivní ošetření...

Kód: HAR300408
Šumivé dezinfekční tablety Deochlor 300 ks - účinná dezinfekce pro zdravotnictví a potravinářství
677,60 Kč včetně DPH
560 Kč
Měrná cena: 5,60 Kč / 1 ks

Deochlor / dóza 100 tablet/ – Zajištění nejvyšší úrovně hygieny. Objednejte tyto efektivní šumivé dezinfekční tablety a zajistěte čistotu ve vašem prostředí.

Kód: DEO100T
Sterilní operační rouška Steriwund z netkané textilie 45 x 50 cm
21,28 Kč včetně DPH
19 Kč
Měrná cena: 19 Kč / 1 ks

Sterilní operační rouška Steriwund z netkané textilie o rozměru 45 x 50 cm je určena pro zdravotnické výkony a vytváření sterilního pracovního pole. Dodává se sterilně balená po...

Kód: STRW0479
Enzymatické tablety CLEAMEN do pisoáru - eliminace zápachu a biologické zátěže, balení 12 tablet a 1 sítko
842,16 Kč včetně DPH
696 Kč
Měrná cena: 58 Kč / 1 ks

POSLEDNÍ DVA KUSY SKLADEM! Enzymatické tablety CLEAMEN jsou navrženy pro efektivní údržbu pisoárů. Díky nepatogenním mikroorganismům, které po zavlhčení produkují enzymy,...

Kód: ENZYTABS
Carbofit 60 tobolek s aktivním uhlím pro detoxikaci a podporu trávení
Carbofit tobolky 60 ks
Momentálně nedostupné
167,08 Kč včetně DPH
149,18 Kč
Měrná cena: 2,49 Kč / 1 ks

Carbofit tob. 60 je přírodní doplněk stravy v tobolech obsahující aktivní uhlí, které podporuje trávení, pomáhá redukovat nadýmání a detoxikuje tělo adsorpcí toxinů a plynů ve...

Kód: D772927
CaviCide 200 ml dezinfekční sprej Kerr balení 15 ks
2 438,74 Kč včetně DPH
2 177,45 Kč
Měrná cena: 72,58 Kč / 100 ml

CaviCide 200 ml je hotový dezinfekční a čisticí prostředek Kerr/Metrex pro tvrdé neporézní povrchy zdravotnických a dentálních prostředků. Neředí se, obsahuje přibližně 17 %...

Kód: 778229
Autolékárnička Steriwund v plastovém boxu
195,11 Kč včetně DPH
161,25 Kč
Měrná cena: 161,25 Kč / 1 ks

Kompletní autolékárnička Steriwund v pevném plastovém boxu pro osobní a další motorová vozidla vyžadující autolékárničku velikosti I. Obsah odpovídá aktuálním požadavkům...

Kód: 757226
Náplň autolékárničky Steriwund velikosti I
172,43 Kč včetně DPH
142,50 Kč
Měrná cena: 142,50 Kč / 1 ks

Kompletní náplň autolékárničky Steriwund velikosti I pro doplnění nebo výměnu obsahu stávající autolékárničky. Složení odpovídá aktuálním požadavkům vyhlášky č. 153/2023 Sb.

Kód: 761539
Baktolin Pure 5 l mycí emulze
905,93 Kč včetně DPH
748,70 Kč
Měrná cena: 149,74 Kč / 1 l

Baktolin Pure 5 l je jemná mycí emulze HARTMANN pro šetrné mytí rukou a těla. Má pH 5,5, obsahuje jemné tenzidy a neobsahuje parfemaci ani barviva. Výrobce ji uvádí pro...

Kód: BOD-9813300
Galmed Calcium panthothenicum mast 30g
81,80 Kč včetně DPH
67,60 Kč
Měrná cena: 225,33 Kč / 100 g

Calcium Pantothenicum mast Galmed 30 g je určena pro péči o suchou, drsnou a podrážděnou pokožku. Mastnější konzistence vytváří na pokožce ochranný film a hodí se také pro...

Kód: D738204
Prací gel MUSCHIO BIANCO
137,50 Kč včetně DPH
113,64 Kč
Měrná cena: 4,55 Kč / 100 ml

FIORILLO MUSCHIO BIANCO 2500ml Prací Gel – Ponořte své prádlo do luxusu s tímto jedinečným pracím gelem. Zažijte okouzlující vůni bílého pižma a dokonalou čistotu s každým praním.

Kód: 1703FI
Merida ONE dávkovač dezinfekce v černé barvě – použití ve veřejných prostorách
1 739,19 Kč včetně DPH
1 437,35 Kč
Měrná cena: 1 437,35 Kč / 1 ks

Merida ONE Automatický Dávkovač Dezinfekce, Černý – Zajistěte neustálou ochranu a čistotu s tímto elegantním a efektivním řešením.

Kód: DEC411
Bažant na moč pro muže PH modrý s víčkem 1 l
62,44 Kč včetně DPH
51,60 Kč
Měrná cena: 51,60 Kč / 1 ks

Bažent  na moč pro muže PH Modrý s víčkem 1l: Tato praktická a diskrétní močová láhev v PE sáčku je ideální pro muže s omezenou mobilitou nebo pro použití v situacích, kde...

Kód: 745201
AMMORBIDENTE hypoalergenní aviváž s jasmínovou vůní
101,64 Kč včetně DPH
84 Kč
Měrná cena: 5,60 Kč / 100 ml

green emotion AMMORBIDENTE  - Hypoalergenní aviváž s esenciálním olejem jasmín. Zajišťuje měkkost, pružnost a objem pro všechny typy látek. Vhodná pro ruční praní...

Kód: 2300GE

Ovládací prvky výpisu

693 položek celkem