Neohodnoceno

Viruton PRE 1l - Dezinfekční Pěna

Viruton® Pre Dezinfekční Pěna 1L s Rozprašovačem je ideální pro rychlou a efektivní dezinfekci chirurgických nástrojů. S účinností proti bakteriím, plísním, virům a tuberkulózám již za 15 minut, zajišťuje vysokou hygienu a bezpečnost. Díky inhibitorům koroze a výjimečným mycím vlastnostem je vhodný pro širokou škálu materiálů, včetně ušlechtilé oceli, plastů a pryže. Snadná aplikace a příjemná vůně činí Viruton® Pre nepostradatelným pomocníkem v lékařských zařízeních.

Skladem u dodavatele
Kód: MEDISSE-GOT-ML443
Značka: Medisept
272,89 Kč 330,20 Kč včetně DPH

Viruton® Pre: Dezinfekční Pěna pro Nástroje

Vlastnosti produktu:

 • Působí za 15 min. na bakterie, plísně, tuberkulózy, obalové viry (mj. Vacinnia, BVDV, SARS-Cov-2), Adeno, Polio.
 • Dezinfekční pěna: Pro dezinfekci nástrojů před správným dezinfekčním procesem.
 • Doporučeno pro lékařské nástroje a nástroje, chirurgické nástroje, kontejnery a kontejnery na nářadí.
 • Obsahuje inhibitory koroze: Zabraňuje korozi nástrojů.
 • Velmi dobré mycí vlastnosti při zaschlých organických zbytcích: Efektivní odstranění nečistot.
 • Možnost použití na mnoho citlivých materiálů: Vysoká tolerance materiálů.
 • Záruka účinnosti a bezpečnosti použití: Vysoké snížení rizika infekce.
 • Účinně odstraňuje zaschlé organické nečistoty: Ekonomické použití.
 • Zabraňuje zasychání organických nečistot: Ideální pro sběr a přepravu nástrojů na místo dezinfekce.

Způsob použití:

 1. Nástroje ihned po použití položte do nádoby a důkladně nastříkejte neředěným přípravkem. Pečlivě zakryjte pěnou všechny prvky.
 2. Po uplynutí stanovené doby provozu nástroje vyjměte z vaničky a opláchněte ve vodě. V případě viditelných nečistot je odstraňte kartáčkem a dezinfikovaný výrobek znovu nastříkejte přípravkem.
 3. Po opláchnutí pod tekoucí vodou nástroje podrobte manuální nebo strojní dezinfekci. Nekombinujte s jinými čisticími nebo dezinfekčními prostředky.
 4. Při práci používejte ochranné rukavice. Nelze použít pro nástroje z mědi, mosazi a zinku.

Složení: 100 g obsahuje:

 • 0,15 g N-(3-aminopropyl)-N-dodecylropano-1,3—dia-mina
 • 0,14 g Poly(oxy-1,2-ethanol), alfa.42-(didecylmethylamino)ety-Io] – omega.-hydroxy-,propanát (sůl)

Balení:

 • láhev 1 l s rozprašovačem DUO

Použití:

 • Viruton® Pre obsahuje inhibitory koroze a vykazuje vysokou materiálovou toleranci, takže je ideální pro nástroje z ušlechtilé oceli, galvanizované oceli a hliníku, stejně jako plastové a pryžové materiály. Má velmi dobré mycí vlastnosti, a to i v případě zaschlých organických zbytků.
 • Zabraňuje zasychání organických nečistot při shromažďování a přepravě nástrojů na místo správné dezinfekce. Má příjemnou vůni.
 • Má bakteriostatické a baktericidní účinky. Díky inovativnímu složení založenému na synergii surfaktantů a technologii nanomicelů má produkt široké bojové spektrum a výjimečné mycí vlastnosti.

Dezinfekce MEDISEPT je účinná proti KORONAVIRU.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Medisept: Inovace a Bezpečnost v Dezinfekci

Medisept, lídr v oblasti výroby dezinfekčních prostředků, si zakládá na tradici inovace a vynikající kvality. Působící na trhu již řadu let, je Medisept uznávaným jménem v zajišťování bezpečného a čistého prostředí ve zdravotnických zařízeních, laboratořích a dalších profesionálních prostředích. Společnost klade velký důraz na výzkum a vývoj, čímž neustále posouvá hranice možného ve světě dezinfekce.

Odpovědnost a Inovace Medisept sídlí v epicentru výzkumu a vývoje a jeho tým specialistů je neustále na cestě za novými objevy, které pomáhají zvyšovat efektivitu a bezpečnost jejich produktů. Společnost je hrdá na svou rozmanitou škálu dezinfekčních prostředků, které odpovídají specifickým potřebám širokého spektra odvětví a zároveň stanovují nové standardy v oblasti bezpečnosti a účinnosti.

Ochrana na Prvním Místě Bezpečnost pacientů, zdravotnického personálu a široké veřejnosti je pro Medisept absolutní prioritou. Produkty této značky jsou podrobeny důkladným testům a mají certifikaci garantující ničení nebezpečných mikroorganismů při minimálním riziku pro zdraví a životní prostředí. Při vývoji svých dezinfekčních prostředků Medisept využívá nejnovější technologie a šetrné formulace, které jsou efektivní a zároveň zachovávají kvalitu ošetřovaných povrchů.

Směrem k Udržitelnosti Závazek Medisept k udržitelnosti a ekologické odpovědnosti je zřetelný ve všech aspektech jejich podnikání. Společnost klade důraz na snížení svého dopadu na životní prostředí, a to jak inovativními výrobními postupy, tak výběrem ekologických surovin, což zajišťuje, že jejich produkty jsou nejen účinné, ale i přátelské k přírodě.

Spojte se s Námi Medisept vítá spolupráci s každým, kdo si cení vysoké úrovně čistoty a bezpečnosti. Prozkoumejte rozsáhlé portfolio dezinfekčních prostředků na webových stránkách Medisept, nebo se dozvědět více o našich produktech přímo na www.zdravotnicke-materialy.cz/znacka/medisept/. Připojte se k nám a zjistěte, proč je Mediaept výběrem profesionálů v oblasti dezinfekce.

Zpět do obchodu