📍 Osobní odběr v Olomouci: sleva 2 % pro koncové zákazníky a 5 % pro velkoobchod. Sleva bude zohledněna na faktuře.

Zdravotnický e-shop pro ordinace, firmy i domácnosti, Strana 24

Nejprodávanější

 
od 19,19 Kč
(od 21,49 Kč včetně DPH)
 
25,38 Kč
(28,43 Kč včetně DPH)
 
od 12,39 Kč
(od 13,88 Kč včetně DPH)

Řazení produktů

Výpis produktů

kapatkoocni
28,64 Kč včetně DPH
25,57 Kč

Kapátko oční ve fólii, 1 ks, je ideální pro bezpečné a hygienické podávání očních kapek. Každé kapátko je sterilně baleno ve fólii, což zaručuje jednorázové použití bez rizika...

Kód: 393
Inzulínová stříkačka Chirana 1 ml U40 29G x 12 mm
309,12 Kč včetně DPH
276 Kč
Měrná cena: 2,76 Kč / 1 ks

Inzulínová stříkačka Chirana 1 ml U40 je sterilní jednorázová stříkačka s integrovanou jehlou 29G x 12 mm a stupnicí určenou pro roztoky s koncentrací U40. Balení obsahuje 100 ks.

Kód: CHI154129
Inzulinová stříkačka Chirana 1 ml U100 29G
309,12 Kč včetně DPH
276 Kč
Měrná cena: 2,76 Kč / 1 ks

Inzulínová stříkačka Chirana 1 ml U100 je sterilní jednorázová stříkačka s integrovanou jehlou 29G x 12,7 mm a stupnicí U100. Každá stříkačka je jednotlivě balena a balení...

Kód: CHI9102
Omnican 100 inzulínová stříkačka 1 ml U100 30G x 12 mm B. Braun
454,27 Kč včetně DPH
405,60 Kč
Měrná cena: 4,06 Kč / 1 ks

Omnican 100 je sterilní inzulínová stříkačka B. Braun o objemu 1 ml pro inzulín U100. Má integrovanou jehlu 30G x 12 mm, stupnici do 100 IU s dělením po 2 IU a balení obsahuje...

Kód: BRA9151141S
Inzulinová stříkačka Chirana 0,5 ml U100 29G
309,12 Kč včetně DPH
276 Kč
Měrná cena: 2,76 Kč / 1 ks

Inzulínová stříkačka Chirana 0,5 ml U100 je sterilní jednorázová stříkačka s integrovanou jehlou 29G x 12 mm a stupnicí U100. Menší objem 0,5 ml umožňuje práci s dávkami v...

Kód: CHI9129
Inzulínová stříkačka 1 ml U100 bez jehly Slip Tip 100 ks
Tip
257,60 Kč včetně DPH
230 Kč
Měrná cena: 2,30 Kč / 1 ks

Inzulínová stříkačka 1 ml bez jehly U100 je sterilní jednorázová stříkačka se Slip Tip zakončením a stupnicí určenou pro inzulín U100. Jehla není součástí výrobku. Balení...

Kód: KD1301B
Sterican 20G 0,9 × 70 mm injekční jehla
366,24 Kč včetně DPH
327 Kč
Měrná cena: 3,27 Kč / 1 ks

Sterican 20G 0,9 x 70 mm je sterilní injekční jehla B. Braun určená k jednorázovému použití. Má průměr 0,9 mm, délku 70 mm a žluté barevné označení. Balení obsahuje 100 kusů.

Kód: BRA4665791
AGANI Terumo 18G 1,2 x 38 mm injekční jehla
119,11 Kč včetně DPH
106,35 Kč

AGANI Terumo 18G 1,2 x 38 mm je sterilní injekční jehla určená k jednorázovému použití. Má průměr 1,2 mm, délku 38 mm a růžové barevné označení. Balení obsahuje 100 kusů.

Kód: 765547
AGANI Terumo 23G 0,6 x 32 mm injekční jehla
103,10 Kč včetně DPH
92,05 Kč
Měrná cena: 0,92 Kč / 1 ks

AGANI Terumo 23G 0,6 x 32 mm je sterilní injekční jehla určená k jednorázovému použití. Má průměr 0,6 mm, délku 32 mm a modré barevné označení. Balení obsahuje 100 kusů.

Kód: AN2332R1
Injekční jehly 25G 0.5x25mm oranžové 100ks v balení
59,70 Kč včetně DPH
53,30 Kč
Měrná cena: 0,53 Kč / 1 ks

Injekční jehly 25G, 0,5x25mm, oranžové, balení 100 ks, poskytují přesné a bezbolestné podávání léků a odběr krve. Vysoce kvalitní, sterilní a s transparentní hlavičkou pro lepší...

Kód: IGS10010006
jehelec Mayo Hegar 15 16cm
272,25 Kč včetně DPH
225 Kč

Jehelec Mayo-Hegar, délka 15-16 cm: Tento esenciální chirurgický nástroj nabízí maximální přesnost a kontrolu při šicích technikách a zpracování tkání. Vyroben z vysoce kvalitní...

Kód: SI-17240
ednorázové EKG elektrody 51×33 mm – detail balení
276,64 Kč včetně DPH
247 Kč
Měrná cena: 2,47 Kč / 1 ks

Jednorázové EKG elektrody pro dospělé (51x33mm): Tyto elektrody, vyrobené z pěnového materiálu, zaručují pohodlí a minimalizují podráždění pokožky. Jsou ideální pro klinické...

Kód: 0610
339328078 613065817507206 6494770634537937274 n
1 797,60 Kč včetně DPH
1 605 Kč

Podložky IT'S4KIDS 51x50 cm: Bezpečí a Radost pro Vaše Děti! Objevte jednorázové lékařské podložky IT'S4KIDS, ideální pro dětskou péči. Rozměry 51x50 cm a 80 ks na roli...

Kód: I4K51N-50-MIX
339303578 764938464983113 1756451209565066160 n
1 302 Kč včetně DPH
1 162,50 Kč
Měrná cena: 96,88 Kč / 1 ks

Jednorázové lékařské podložky IT'S4KIDS, perfektní pro dětské lékařské potřeby. S rozměry 33x50 cm a balením 50 ks na roli, tyto podložky jsou ideální pro zachycení tekutin a...

Kód: 14K33N-50-MIX
Balení IT'S4KIDS podložek 33x48 cm – barevné hygienické podložky pro děti
1 008 Kč včetně DPH
900 Kč

Objevte jednorázové lékařské podložky IT'S4KIDS, ideální pro péči o vaše nejmenší. S rozměry 33x48 cm a balením 80 kusů v boxu, tyto podložky efektivně absorbují tekutiny a...

Kód: 14K33K-48-MIX
Injekční stříkačka Janette 150 ml s Luer Lock pro výplach uší a stomie – bez latexu
59,82 Kč včetně DPH
53,41 Kč
Měrná cena: 53,41 Kč / 1 ks

Janettova stříkačka 150 ml je sterilní výplachová stříkačka s konektorem Luer a odstupňovanou stupnicí. Je určena k výplachům dutin, odsávání tekutin a podle výrobce také k...

Kód: AVI0700
Injekční stříkačka Chirana sterilní 100ks
Tip Akce
od 97,69 Kč včetně DPH
od 87,22 Kč
Měrná cena: od 0,87 Kč / 1 ks

Sterilní Injekční stříkačky Chirana - Výběr velikostí: 2ml, 5ml, 10ml, 20ml (100ks).

Kód: CH002L
Indikátor proužkový pára tř. 4 MVI připravený k použití ve sterilizační jednotce
419,33 Kč včetně DPH
374,40 Kč
Měrná cena: 0,78 Kč / 1 ks

Test s indikátorem parní sterilizace MVI multiparametrový, 134°C/3min, 121°C/8min, typ 4 (2x240ks/bal). Univerzální test pro parní sterilizaci, vyhovující normě ISO...

Kód: WIP2551
Incidin Liquid - Účinná Dezinfekce ve 3 Objemech (600ml, 1L, 5L): Revoluční řešení pro dokonalou hygienu
od 271,04 Kč včetně DPH
od 224 Kč
Měrná cena: od 37,33 Kč / 100 ml

Incidin Liquid Ecolab je alkoholový dezinfekční přípravek připravený k okamžitému použití na alkohol-odolné povrchy a zdravotnické vybavení. Obsahuje kombinaci 2-propanolu a...

Kód: FRM3086930
Incidin Alcohol Wipe náplň 90 ks alkoholové dezinfekční ubrousky 15x17 cm
345,01 Kč včetně DPH
285,13 Kč
Měrná cena: 3,17 Kč / 1 ks

Incidin Alcohol Wipe náplň 90 ks od Ecolab jsou hotové alkoholové dezinfekční ubrousky o rozměru 15x17 cm určené pro rychlou dezinfekci alkohol-odolných povrchů zdravotnických...

Kód: FRM3094100
Incidin Alcohol Wipe doza 90 ks, 15x17 cm alkoholové ubrousky
453 Kč včetně DPH
374,38 Kč
Měrná cena: 4,16 Kč / 1 ks

Incidin Alcohol Wipes: Vysoce efektivní dezinfekční ubrousky pro zdravotnictví. Rychlá a účinná dezinfekce s širokým mikrobiálním účinkem, vhodná pro různé povrchy. Uživatelsky...

Kód: FRM3094080
Pěnové chrániče sluchu do uší proti hluku
5,55 Kč včetně DPH
4,59 Kč
Měrná cena: 4,59 Kč / 1 ks

Jednorázové pěnové chrániče sluchu z PU pěny poskytují vynikající ochranu a komfort. Ergonomický design zajišťuje dokonalé přizpůsobení a pohodlí.

Kód: 0683
Chloramix DT 1 kg chlorové dezinfekční tablety
869,55 Kč včetně DPH
718,64 Kč
Měrná cena: 2,40 Kč / 1 ks

Chloramix DT 1 kg je profesionální tabletový dezinfekční přípravek na bázi aktivního chloru pro dezinfekci omyvatelných ploch, předmětů a výlevek. Balení obsahuje přibližně 300...

Kód: BOC2091124
Chloramix D – dezinfekční granulát s aktivním chlorem, balení 2 kg
934,05 Kč včetně DPH
771,94 Kč
Měrná cena: 385,97 Kč / 1 kg

Chloramix D 2kg je profesionální dezinfekční granulát s minimálně 55 % aktivního chloru pro omyvatelné plochy a předměty odolné vůči chloru. Má baktericidní, plně virucidní,...

Kód: BOC2090913
Chloramin T 6kg vědro pro profesionální dezinfekci ve zdravotnictví, veterinárních a potravinářských prostředích
Chloramin T vědro 6kg
Momentálně nedostupné
1 892,54 Kč včetně DPH
1 564,08 Kč
Měrná cena: 260,68 Kč / 1 kg

Chloramin T vědro 6kg – Silný Dezinfekční Prášek pro Široké Použití! Tento práškový dezinfekční prostředek s 25% obsahem aktivního chloru je ideální pro efektivní dezinfekci v...

Kód: BOC2090911

Ovládací prvky výpisu

693 položek celkem