Neohodnoceno

Jehla inj. 25G 0,5x25mm oranžová 100ks

Jehla inj. 25G 0,5x25mm oranžová 100ks

Skladem u dodavatele
Kód: IGS10010006
Značka: KD Fine
64,49 Kč 53,30 Kč bez DPH
Kategorie: Injekční jehly

 

Injekční jehly pro jedno použití v spojení s injekčními stříkačkami umožňují podávání injekčních roztoků do těla pacienta, na odběry krve a punkce.

Vyznačují se kvalitním ostřím, čož snižuje pocit bolesti při vpichu. Hlavička jehly je z transparentného materiálu, které umožňuje sledovaní proudění léčiva nebo krve přes jehlu. Při výrobě kanyly jehly se používá kvalitní nerezavějící ocel.

Jehly jsou sterilizované etylenoxidem.

Jednotkový obal je vytvořen z průsvitné fólie a papíru a otevírá se systémem peel-back.

Zabalené jehly do bloku po 5 ks s označením výrobní šarže a záruční dobou použitelnosti jsou baleny do skupinových obalů obsahujícich 100 ks. Při dodržení podmínek skladování a neporušeném jednovém obalu je záruka sterility jehel 5 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma KD Medical Polska sp. z o.o. je zástupcem německého výrobce KD Medical GmbH Hospital Products na polském trhu od roku 2011. Naše nabídka je průběžně rozšiřována o produkty uznávaných výrobců z Polska i zahraničí, abychom splnili rostoucí požadavky polského trhu.

Díky mezinárodnímu zkušenostem naší mateřské společnosti KD Medical GmbH, která působí na několika desítkách světových trhů, vysoké kvalitě nabízených produktů a rozvinuté logistice, jsme schopni dnes nabízet komplexní zásobování zdravotnických zařízení konkurenceschopnými cenami.

KD Medical Polska sp. z o.o. působí nejen na polském trhu, ale také v Litvě, Lotyšsku, Estonsku, České republice, Slovensku a Maďarsku.

Naším cílem je poskytovat zákazníkům produkty vysoké kvality za konkurenceschopné ceny a zajišťovat komplexnost a profesionalitu v našem působení. Jsme pyšní na naše zákazníky, mezi které patří zdravotnická zařízení v zemi i uznávané obchodní společnosti jak v Polsku, tak v zahraničí.

Zpět do obchodu