Neohodnoceno

Chloramix D 2kg

Chloramix D 2kg

Skladem
Kód: BOC2090913
700,11 Kč 578,60 Kč bez DPH

Tento dezinfekční prostředek je zvláště účinný díky vysokému obsahu volného chloru (55%). Je ve formě granulí, což usnadňuje manipulaci a dávkování a nepráší. Má široké spektrum dezinfekční účinnosti a je určen k dezinfekci všech omyvatelných ploch a povrchů, které jsou odolné vůči působení chlóru.

Účinné látky:

  • Obsahuje 1-mononatrium-3,5-dichloro-s-triazin 2,4,6-trion.
  • Obsah aktivního chlóru je 55%.

Spektrum účinnosti:

  • Tento přípravek má baktericidní účinnost včetně MRSA, TBC a mykobakterií.
  • Je také virucidní a fungicidní.

Aplikace:

  • Doporučuje se k likvidaci ohniskové infekce ve všech prostorách zdravotnických, zemědělských a jiných zařízení, které jsou vystaveny silné biologické a infekční zátěži nebo vyžadují vysokou dezinfekční čistotu.

Dlouhodobá skladovatelnost:

  • Má 5-ti letou dobu expirace.

Typ přípravku:

  • Jedná se o biocidní přípravek.

Účinnost na mikroorganismy:

  • 0,3% pracovní roztok Chloramixu D obsahuje 1680 ppm jednotek aktivního chlóru.

Tento dezinfekční prostředek je vhodný pro použití v prostředích, kde je vyžadována vysoká dezinfekční čistota, jako jsou zdravotnická zařízení, zemědělské provozy a další podobné oblasti. Je důležité dodržovat pokyny a bezpečnostní opatření uvedená na etiketě výrobku při jeho používání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Schülke & Mayr GmbH: Přední odborník na dezinfekční prostředky a hygienická řešení

Se svými více než 130 lety zkušeností, Schülke & Mayr GmbH se profiluje jako lídr v oblasti dezinfekce a hygieny. Jejich vysoce účinné produkty jsou nezbytné pro zajištění bezpečného prostředí v zdravotnických zařízeních.

Důraz na kvalitu a inovace je u Schülke & Mayr GmbH na prvním místě. Společnost klade velký důraz na vývoj bezpečných a efektivních produktů, které jsou pečlivě testovány a splňují nejvyšší mezinárodní standardy. Díky tomu jsou jejich dezinfekční prostředky vyhledávanou volbou mezi zdravotnickými odborníky.

Schülke & Mayr GmbH znamená spolupráci s předním dodavatelem v oblasti zdravotnických materiálů, který stojí na přední linii boje s infekcemi. Navštivte jejich stránku a objevte širokou nabídku produktů, které zvyšují bezpečnost pacientů i zdravotnického personálu.

Objevte produkty Schülke & Mayr GmbH na našem webu a ujistěte se, že váš zdravotnický personál má k dispozici to nejlepší v péči o pacienty.

Zpět do obchodu