Chirosan Plus 1,5kg

Kód: BOC2092164
Neohodnoceno
926,26 Kč 765,50 Kč bez DPH
Skladem

Chirosan Plus 1,5kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chirosan Plus 1,5kg


Práškový dezinfekční prostředek určený k dezinfekci operačního instrumentaria, pro druhý a vyšší stupeň dezinfekce nástrojů, rigidních i flexibilních endoskopů a povrchů zdravotnických prostředků.

SPEKTRUM ÚČINNOSTI:

- Baktericidní
- Plně virucidní
- Mykobaktericidní
- Tuberkulocidní
- Fungicidní
- Sporicidní

ÚČINNÁ LÁTKA: 

In situ generovaná kyselina peroxyoctová


INFORMACE K POUŽITÍ:


Příprava roztoku: Do dezinfekční nádoby přesně odměřte množství vody o teplotě 20 °C ±1. Vsypte odměřené množství prášku chirosan® plus dle dávkovací tabulky a důkladně zamíchejte. Po 15-ti minutové aktivaci a opětovném důkladném promíchání je roztok připraven k použití.
Nástroje určené k reprocessingu se ponoří do připraveného roztoku tak, aby byly zcela ponořené a roztokem byly naplněné všechny duté části po stanovenou dobu expozice. Poté se nástroje vyjmou z roztoku a důkladně se opláchnou vodou. Plochy zdravotnických prostředků a pomůcek lze dezinfikovat a čistit také pomocí otěru. Silně znečištěné plochy se nejprve mechanicky očistí a potom dezinfikují. Při použití produktu chirosan® plus na vodoléčebné vany doporučujeme aplikovat koncentraci 2% po dobu 5 min. Poté je nutný oplach horkou vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: