Neohodnoceno

Podložky IT´S4KIDS 33x50 cm, 50 ks v roli - mix barev / KARTON

Podložky IT´S4KIDS 33x50 cm, 50 ks v roli - mix barev / KARTON (12 rolí)

Skladem
Kód: 14K33N-50-MIX
Značka: Medixpro
1 406,63 Kč 1 162,50 Kč bez DPH

Jednorázové lékařské podložky pro děti IT'S4KIDS jsou vyrobeny ze dvou vrstev vysoce savé buničiny a vrstvy fólie. Buničina vstřebává tělní (pot, slina) a patologické tekutiny (krev, hnis, atd.). Fólie slouží jako mechanická bariéra, která zabrání prosáknutí a poskytuje ochranu před patogenními mikroorganismy, nacházejícími se na zdravotnickém zařízení. Používání jednorázových lékařských podložek pro děti IT'S4KIDS, zvyšuje hygienu prováděných zákroků a snižuje pravděpodobnost infekce.
 

šířka: 33 cm
perforace: 50 cm
počet ks: 50 ks
návin: 25 m

karton: 12 rolí
 

podložky jsou k dispozici v kartonu v barevném mixu:
žlutá, meruňková, limetková, modrá

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Moderní lékařství mnohem častěji upozorňuje na estetiku míst, ve kterých jsou pacienti přijímáni. Vkusně zařízené interiéry oplývající barvami mají velice pozitivní vliv na pacienty a zmírňují stres spojený s léčbou.

 

Lékařské podložky, které vyrábíme již více než dvacet let, tento trend podporují. Představujeme Vám nabídku vysoce kvalitních výrobků s dosud nebývalou barevnou škálou, připravených v pečlivě navržených baleních. Nabízíme Vám výrobky, které mají kromě vysoké funkčnosti také jedinečné, ve své třídě, estetické hodnoty. Jsme rádi, že Vám můžeme představit quality & design.

Zpět do obchodu