Neohodnoceno

Podložky IT´S4KIDS 33x50 cm, 50 ks v roli - mix barev / KARTON

Podložky IT'S4KIDS 33x50 cm: Hygiena v Veselých Barvách pro Vaše Děti!

Představujeme jednorázové lékařské podložky IT'S4KIDS, perfektní pro dětské lékařské potřeby. S rozměry 33x50 cm a balením 50 ks na roli, tyto podložky jsou ideální pro zachycení tekutin a ochranu proti mikroorganismům. Přineste radost a bezpečí do péče o vaše děti s našimi barevnými podložkami!

Skladem
Kód: 14K33N-50-MIX
Značka: Medixpro
1 162,50 Kč 1 302 Kč včetně DPH

Podložky IT'S4KIDS 33x50 cm: Barevná Péče a Ochrana pro Děti

Potřebujete kvalitní a veselé řešení pro péči o děti? Podložky IT'S4KIDS nabízí účinnou ochranu a zábavný design pro dětské lékařské zákroky.

Klíčové Vlastnosti:

  • Vysoce Savé: Dvě vrstvy buničiny pro vynikající absorpci tekutin.
  • Ochranná Fólie: Spolehlivá bariéra proti mikroorganismům.
  • Barevný Mix: Mix barev - žlutá, meruňková, limetková, modrá, pro zábavnější atmosféru.
  • Praktické Balení: 50 ks na roli, 12 rolí v kartonu, ideální pro široké využití.
  • Rozměr pro Versatilitu: 33 cm šířka a 50 cm délka, poskytující dostatečnou ochranu.

Tyto podložky jsou nejen praktické a bezpečné, ale také přidávají trochu zábavy a barvy do lékařských prostředí. Přineste radost a bezpečí do péče o vaše děti s našimi barevnými a účinnými podložkami IT'S4KIDS. Objednejte je hned!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Moderní lékařství mnohem častěji upozorňuje na estetiku míst, ve kterých jsou pacienti přijímáni. Vkusně zařízené interiéry oplývající barvami mají velice pozitivní vliv na pacienty a zmírňují stres spojený s léčbou.

 

Lékařské podložky, které vyrábíme již více než dvacet let, tento trend podporují. Představujeme Vám nabídku vysoce kvalitních výrobků s dosud nebývalou barevnou škálou, připravených v pečlivě navržených baleních. Nabízíme Vám výrobky, které mají kromě vysoké funkčnosti také jedinečné, ve své třídě, estetické hodnoty. Jsme rádi, že Vám můžeme představit quality & design.

Zpět do obchodu