📍 Osobní odběr v Olomouci: sleva 2 % pro koncové zákazníky a 5 % pro velkoobchod. Sleva bude zohledněna na faktuře.

Zdravotnický e-shop pro ordinace, firmy i domácnosti, Strana 22

Nejprodávanější

 
od 19,19 Kč
(od 21,49 Kč včetně DPH)
 
25,38 Kč
(28,43 Kč včetně DPH)
 
od 12,39 Kč
(od 13,88 Kč včetně DPH)

Řazení produktů

Výpis produktů

Balení OMNIPLAST textilní cívkové náplasti – kompaktní řešení pro každodenní péči
od 17,29 Kč včetně DPH
od 15,44 Kč
Měrná cena: od 15,44 Kč / 1 ks

OMNIPLAST Textilní Cívková Náplast: Vysoká přilnavost a flexibilita! Ideální pro pohyblivé části těla, odolná vůči vodě a nečistotám. 

Kód: HAR900440
Omnifix E Hartmann fixační náplast z netkaného textilu
od 46,38 Kč včetně DPH
od 41,41 Kč
Měrná cena: od 41,41 Kč / 1 ks

Omnifix E Hartmann je měkká fixační náplast z netkaného textilu určená k celoplošné fixaci krytí a obvazů. Propouští vzduch a vodní páry, používá hypoalergenní lepidlo a lze ji...

Kód: HAR900649
Omnifix Elastic Hartmann fixační náplast z netkaného textilu
od 35,03 Kč včetně DPH
od 31,28 Kč
Měrná cena: 117,30 Kč / 1 ks

Omnifix Elastic Hartmann je elastická fixační náplast z netkaného textilu určená k celoplošné fixaci krytí a obvazů. Je měkká a přizpůsobivá, propouští vzduch i vodní páry a...

Kód: HAR900601
Transparentní náplast Omnifilm připravená k použití ve zdravotnickém provozu
od 17,70 Kč včetně DPH
od 15,80 Kč
Měrná cena: od 15,80 Kč / 1 ks

Omnifilm je transparentní fixační náplast na cívce od HARTMANN určená k upevnění obvazů, kanyl, sond a katetrů. Porézní fólie propouští vzduch a vodní páry, umožňuje vizuální...

Kód: HAR9004211
Mediplast textilní náplast s polštářkem 6 × 20 m
513,39 Kč včetně DPH
458,38 Kč
Měrná cena: 4,58 Kč / 1 ks

Mediplast textilní náplast s polštářkem v roli 6 × 20 m. Potřebnou délku lze odstřihnout podle konkrétního použití. Praktické provedení pro situace, kdy je vhodné přizpůsobit...

Kód: MPL1460
Dermaplast Sensitive injekční náplasti 16×40 mm – balení 250 ks
78,96 Kč včetně DPH
70,50 Kč
Měrná cena: 0,28 Kč / 1 ks

Dermaplast Sensitive Injekční Náplasti 16x40mm, 250ks: Nejlepší volba pro citlivou pokožku! Extra jemné, hypoalergenní. Ideální pro drobná poranění.

Kód: HAR535381
Sterilní náplast Cosmopor s absorpčním polštářkem
Trvale nízká cena
od 178,51 Kč včetně DPH
od 159,38 Kč

Cosmopor Steril je sterilní samolepicí náplast s absorpčním polštářkem pro ochranu pooperačních a primárních ran s běžným množstvím exsudátu. Měkký netkaný nosič a nepřilnavá...

Kód: HAR9008061
Cosmopor E sterilní náplast z netkané textilie s polštářkem pro pooperační péči.
Tip Trvale nízká cena
od 59,71 Kč včetně DPH
od 53,31 Kč
Měrná cena: od 1,54 Kč / 1 ks

Cosmopor E Náplast: Sterilní, Savá s Precizní Lepicí Plochou. Ideální pro pooperační ošetření a první pomoc.

Kód: HAR9008710
Průhledná kalibrovaná sběrná nádoba na moč 2 l
254,10 Kč včetně DPH
210 Kč
Měrná cena: 210 Kč / 1 ks

Kalibrovaná 2L Průhledná Sběrná Nádoba na Moč s Víkem: Přesná, hygienická a praktická pro domácí i laboratorní použití.

Kód: SAB08060
Isolda Antibakteriální Tekuté Mýdlo 500ml – Jemně pěnivé čisticí a dezinfekční mýdlo pro profesionální použití, bez parfémů a barviv.
117,98 Kč včetně DPH
97,50 Kč
Měrná cena: 19,50 Kč / 100 ml

DOPRODEJ, VÝROBA UKONČENA, SKLADEM POSLEDNÍ 3 KS Isolda tekuté mýdlo s antibateriální přisadou 500ml: Vysoce účinné a šetrné mýdlo pro profesionální hygienu rukou, ideální pro...

Kód: DRDD1639
Isolda tekuté antibakteriální mýdlo 5L - Hygienická ochrana
407,12 Kč včetně DPH
336,46 Kč
Měrná cena: 67,29 Kč / 1 l

Isolda Antibakteriální Tekuté Mýdlo 5L: Profesionální dezinfekční mýdlo pro hygienické mytí rukou, decentní parfemace, vhodné pro zdravotnictví a další hygienicky citlivé oblasti.

Kód: DRDD1379
STERIDINE MULTI SURFACE 5L – kompaktní řešení pro každodenní péči
2 940,30 Kč včetně DPH
2 430 Kč
Měrná cena: 486 Kč / 1 l

POSLEDNÍ KUS SKLADEM! DOPRODEJ STERIDINE MULTI SURFACE 5L je efektivní dvoufunkční prostředek (detergent-dezinfekce) ideální pro plošnou dezinfekci. S jeho pomocí dokonale...

Kód: STERISURFA5
MultiSurface1l
496,10 Kč včetně DPH
410 Kč
Měrná cena: 410 Kč / 1 l

STERIDINE MULTI SURFACE 1L: Efektivní Plošná Dezinfekce STERIDINE MULTI SURFACE je 1-litrový dvoufunkční prostředek (detergent-dezinfekce) ideální pro dezinfekci ploch, včetně...

Kód: STERISURFA1
MoliCare Skin tělové mléko pro zralou pokožku
165,17 Kč včetně DPH
136,50 Kč
Měrná cena: 0,27 Kč / 1 ml

MoliCare Tělové Mléko 500ml (Menalind): Speciálně formulováno pro péči o suchou pokožku seniorů. Obsahuje kreatin a pantenol pro ochranu a regeneraci pokožky zatížené ležením a...

Kód: HAR995032
Nerezová miska s víkem připravená k použití ve zdravotnickém provozu
875 Kč včetně DPH
723,14 Kč
Měrná cena: 723,14 Kč / 1 ks

Nerezová miska s víkem a držátkem pro sterilní použití. Vhodná pro nemocnice, kliniky i laboratoře. Rozměr 30,6×20×6,3 cm.

Kód: U-017
63 miska s vikem a drzatkem
680,01 Kč včetně DPH
561,99 Kč
Měrná cena: 561,99 Kč / 1 ks

Miska s Víkem a Držátkem 26x17x4,7 cm: Ideální pro zdravotnické pracovníky, tato miska je robustní, trvanlivá a autoklávní, poskytuje bezpečný prostor pro léky a nástroje. 

Kód: U-013
Plastová emitní miska 22 cm pro hygienický sběr tekutin
54,23 Kč včetně DPH
44,82 Kč
Měrná cena: 44,82 Kč / 1 ks

Emitní Miska 22cm - Praktická a Hygienická Pomůcka pro Zdravotnické Prostory: Tato plastová miska je ideální pro zadržení tekutin během zákroků v dutině ústní. Vhodná pro...

Kód: AVI0651
Emitní miska 26 cm z plastu, ledvinový tvar
64,01 Kč včetně DPH
52,90 Kč
Měrná cena: 52,90 Kč / 1 ks

Emitní Miska 26cm - Esenciální Zdravotnická Pomůcka: Tato velká plastová miska je určena pro zadržení tekutin při zákrocích, zejména v dutině ústní. Ideální pro použití v...

Kód: AVI0652
Mikrozid AF Liquid 1 l alkoholová dezinfekce Schülke
248,15 Kč včetně DPH
205,08 Kč
Měrná cena: 205,08 Kč / 1 l

Mikrozid AF Liquid 1 l je alkoholový dezinfekční přípravek Schülke připravený k okamžitému použití. Je určen pro rychlou dezinfekci malých povrchů a povrchů neinvazivních...

Kód: SCH109165
Mikrobac Forte 5 l dezinfekční koncentrát Hartmann
2 258,20 Kč včetně DPH
2 016,25 Kč
Měrná cena: 403,25 Kč / 1 l

Mikrobac Forte 5 l je bezaldehydový dezinfekční a čisticí koncentrát BODE/HARTMANN pro každodenní dezinfekční čištění voděodolných povrchů a povrchů neinvazivních zdravotnických...

Kód: BOD-973218
Melsept SF dezinfekční prostředek – 5 l kanystr
1 444,14 Kč včetně DPH
1 193,50 Kč
Měrná cena: 238,70 Kč / 1 l

Melsept SF 5L od B.Braun - Vysoce Účinný Dezinfekční Prostředek: Tento 5-litrový dezinfekční prostředek nabízí pokročilou ochranu a hygienu pro zdravotnická zařízení i...

Kód: BRA19078
Meliseptol HBV ubrousky 100 ks dóza
Akce
343,11 Kč včetně DPH
283,56 Kč
Měrná cena: 2,84 Kč / 1 ks

Meliseptol HBV ubrousky 100 ks jsou hotové dezinfekční ubrousky B. Braun v uzavíratelné dóze pro malé povrchy odolné vůči alkoholu. Jsou napuštěné rychle působícím přípravkem...

Kód: BRA19096
Meliseptol Rapid 5 l dezinfekce povrchů
1 498,11 Kč včetně DPH
1 238,11 Kč
Měrná cena: 247,62 Kč / 1 l

Meliseptol Rapid 5 l je hotový alkoholový dezinfekční přípravek B. Braun pro rychlou dezinfekci malých povrchů odolných vůči alkoholu. Není koncentrát, takže se před použitím...

Kód: BRA19049
Meliseptol Rapid sprej na malé povrchy
257,39 Kč včetně DPH
212,72 Kč

Meliseptol Rapid 250 ml je hotový alkoholový dezinfekční přípravek B. Braun ve sprejovém balení pro rychlou dezinfekci malých povrchů odolných vůči alkoholu. Před použitím se...

Kód: BRA19047
Meliseptol HBV ubrousky 100 ks náhradní náplň
194,86 Kč včetně DPH
161,04 Kč
Měrná cena: 1,61 Kč / 1 ks

Meliseptol HBV ubrousky 100 ks jsou náhradní náplň B. Braun určená pro doplnění odpovídající dózy. Hotové dezinfekční ubrousky jsou napuštěné přípravkem Meliseptol Rapid a...

Kód: BRA19097

Ovládací prvky výpisu

693 položek celkem