Neohodnoceno

Mikrobac forte 5l

Mikrobac forte 5l

Skladem
Kód: BOD-973218
2 455,68 Kč 2 029,49 Kč bez DPH

Mikrobac® forte je dezinfekční přípravek, který je určen k dezinfekci povrchů zdravotnických prostředků. Má několik klíčových vlastností a použití:

Vlastnosti přípravku:

  1. Bez obsahu aldehydů: Mikrobac® forte je dezinfekční a čistící přípravek bez obsahu aldehydů. Aldehydy jsou chemické sloučeniny, které se používají v některých dezinfekčních prostředcích, ale mohou být dráždivé a mají silný zápach. Proto je přípravek Mikrobac® forte vhodný pro místa, kde se preferuje absence aldehydů.

  2. Široké spektrum účinnosti: Tento dezinfekční prostředek má široké spektrum účinnosti, což znamená, že je účinný proti různým mikroorganismům, včetně bakterií, hub a virů, včetně virů HBV, HCV, HIV, SARS a dalších.

  3. Vynikající čistící schopnost: Kromě dezinfekčního účinku má Mikrobac® forte také vynikající čistící schopnost, což usnadňuje odstraňování nečistot z povrchů.

  4. Velmi dobrá materiálová kompatibilita: Přípravek je kompatibilní s různými materiály, včetně kovů a plastů, což znamená, že jej lze používat na různých površích.

Mikrobiologická účinnost: Mikrobac® forte má baktericidní, fungicidní, tuberkulocidní a virucidní účinky na různé mikroorganismy, včetně virů HBV, HCV, HIV, SARS, adenovirů, polyomavirů a rotavirů.

Oblasti použití: Tento přípravek je vhodný k dezinfekci povrchů a zdravotnických prostředků v nemocnicích, domovech důchodců a dalších zdravotnických zařízeních, kde je vyžadována dezinfekce povrchů s omezeným obsahem aldehydů.

Návod k použití a dávkování: Přípravek Mikrobac® forte je dodáván jako koncentrát. Pro přípravu pracovního roztoku použijte dávkovací pumpu, dávkovací láhev nebo vhodný dávkovací přístroj. Důkladně navlhčete každou část dezinfikovaného předmětu nebo povrchu tak, aby bylo použito předepsané množství přípravku. Pokud je povrch v kontaktu s potravinami, opláchněte jej pitnou vodou po dezinfekci.

Je důležité zabránit kontaktu mezi přípravky obsahujícími aminy a aldehydy. Před prvním použitím přípravku Mikrobac® forte povrchy důkladně umyjte neutrálním detergentem, zejména pokud byly předtím používány dezinfekční prostředky na bázi aldehydů. Dezinfekční roztoky by měly být připravovány se studenou vodou (maximálně pokojové teploty).

Kompatibilita s materiály: Mikrobac® forte byl testován na materiálovou snášenlivost s různými materiály, včetně kovů a plastů. Při použití správným způsobem, tedy dezinfekcí otřením, by nemělo dojít k poškození materiálů.

Tento dezinfekční prostředek je dostupný v různých baleních a může být použit v různých zdravotnických a dezinfekčních prostředích. Je vhodný pro profesionální použití, zejména tam, kde je důležitá dezinfekce povrchů s omezeným obsahem aldehydů.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hartmann-Rico a.s. patří mezi přední dodavatele zdravotnických a hygienických produktů na světovém trhu. S hlubokými kořeny v oboru a důrazem na vysokou kvalitu, tato společnost je významným partnerem mnoha zdravotnických institucí a farmaceutických firem po celém světě.

Specializují se na různé oblasti zdravotní péče, včetně chirurgie, infekční prevence, pooperační péče a péče o rány. Jejich široký sortiment zahrnuje produkty jako obvazy, sterilní obvazy a specifikované hygienické potřeby.

V centru filozofie Hartmann-Rico je neustálé hledání inovací a zdokonalení jejich produktů. Spolupráce s odborníky a důkladný výběr dodavatelů zajišťuje, že každý produkt splňuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.

Navíc, v současné době je pro společnost prioritou ekologická odpovědnost. Hartmann-Rico je hrdý na svůj přístup k udržitelnosti a vývoji produktů, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Pro více informací o tom, co Hartmann-Rico a.s. nabízí, navštivte jejich stránku na zdravotnicke-materialy.cz.

Zpět do obchodu