Neohodnoceno

Meliseptol Rapid 250ml

Meliseptol Rapid 250ML - Výkonná Dezinfekce pro Vaši Bezpečnost: Tento kompaktní 250ml dezinfekční roztok je ideální pro rychlou a efektivní dezinfekci. Bezpečný a silný, vhodný pro dezinfekci povrchů a předmětů ve zdravotnictví i domácnostech. Baktericidní, mykobaktericidní, fungicidní a protivirový (včetně HBV, HCV, HIV), sporicidní – Meliseptol Rapid zajišťuje široké spektrum ochrany. Vyberte Meliseptol Rapid pro spolehlivou ochranu proti mikrobům a nečistotám v malém balení.

Na dotaz
Kód: BRA19047
Značka: Meliseptol
179,25 Kč 216,89 Kč včetně DPH

Meliseptol Rapid 250ML - Účinná Dezinfekce ve Všestranném Balení

  • Vysoce Účinná Formule: Alkoholový roztok pro okamžitou dezinfekci různých povrchů a předmětů.
  • Široké Spektrum Účinnosti: Baktericidní, mykobaktericidní, fungicidní, protivirový (včetně HBV, HCV, HIV) a sporicidní.
  • Ideální pro Zdravotnické Zařízení a Domácnosti: Použitelný na křesla, matrace, postele, povrchy zdravotnických přístrojů a další.
  • Prokázaná Účinnost: Obsah 50,0 g propan-1-olu a 0,075 g didecyldimethylammoniumchloridu v každém mililitru, testováno podle EN norem.
  • Praktické a Přenosné Balení: 250ml balení je ideální pro rychlou a efektivní aplikaci kdekoliv.

S Meliseptolem Rapid 250ML máte vždy po ruce výkonnou a bezpečnou dezinfekci. Je ideální pro rychlé čištění a zajišťuje vysokou úroveň hygieny, ať jste kdekoli. Zvolte Meliseptol Rapid pro profesionální a spolehlivou ochranu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu