Neohodnoceno

Meliseptol Rapid 250ml

Meliseptol Rapid 250ml

Skladem u dodavatele
Kód: BRA19047
Značka: Meliseptol
213,42 Kč 176,38 Kč bez DPH

Meliseptol Rapid 250ML: Dezinfekce s Neomezenou Silou

Účinná dezinfekce pro Vaši bezpečnost. Váš zdravotní a hygienický standard si zaslouží pouze nejlepší. S Meliseptolem Rapid 1L získáte nekompromisní ochranu proti mikrobům a nečistotám.

Výkon na Dosah Ruky. Meliseptol 1L je robustní balení síly a spolehlivosti. Dezinfikuje povrchy a plochy s přesností a efektivitou. Bezpečný a silný prostředek, který si můžete dovolit.

Vysoce Účinná Formule. Vyberete si z alkoholového roztoku pro okamžitou dezinfekci postřikem. Použijte ho na zdravotnická zařízení, křesla, matrace, postele, povrchy zdravotnických přístrojů a další. Meliseptol Rapid vám nabízí široké spektrum účinnosti:

  • Baktericidní
  • Mykobaktericidní
  • Fungicidní
  • Protivirový (včetně HBV / HCV / HIV, rota-, adeno-, vaccinia-, papova-, noro- a poliovirů)
  • Sporicidní

Jistota Prokázaná Testy. Každý mililitr tohoto roztoku obsahuje 50,0 g propan-1-olu a 0,075 g didecyldimethylammoniumchloridu. Naše testy in vitro a praktické simulace (prEN 13713/13727, EN 13624, EN 13697) zaručují účinnost i v reálných podmínkách.

Nenechte nic náhodě. S Meliseptolem Rapid 250ML máte v ruce silnou obranu proti nečistotám a nebezpečným mikrobům. Proste si odbornost a kvalitu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu