📍 Osobní odběr v Olomouci: sleva 2 % pro koncové zákazníky a 5 % pro velkoobchod. Sleva bude zohledněna na faktuře.

Zdravotnický e-shop pro ordinace, firmy i domácnosti, Strana 11

Nejprodávanější

Původně: 14 Kč  (–57 %)
5,90 Kč
(6,61 Kč včetně DPH)
 
111,23 Kč
(124,58 Kč včetně DPH)
 
89,99 Kč
(108,89 Kč včetně DPH)

Řazení produktů

Výpis produktů

Mikrozid AF Liquid 10L připravený k použití ve zdravotnickém provozu
2 012,99 Kč včetně DPH
1 663,63 Kč
Měrná cena: 166,36 Kč / 1 l

Mikrozid AF Liquid 10 l je alkoholový dezinfekční přípravek Schülke připravený k okamžitému použití. Je určen pro rychlou dezinfekci malých povrchů a neinvazivních...

Kód: SCH109177
Mikrozid AF Wipes dóza 150 ks dezinfekční ubrousky Schülke
362,53 Kč včetně DPH
323,69 Kč
Měrná cena: 2,16 Kč / 1 ks

Mikrozid AF Wipes dóza 150 ks jsou alkoholové dezinfekční ubrousky Schülke připravené k okamžitému použití. Jsou určeny pro rychlé čištění a dezinfekci malých povrchů a povrchů...

Kód: SCH109199
Resolon Monofil Modrý 4/0 DS 16, sterilní šicí materiál pro chirurgy.
2 150,40 Kč včetně DPH
1 920 Kč
Měrná cena: 53,33 Kč / 1 ks

Resolon Monofil Modrý 4/0 DS 16 0,45, 36 ks, RES88142: RESOLON je monofilní suturální materiál, který se vyznačuje výjimečnou měkkostí a poddajností, zajišťujíc snadnou...

Kód: RES88142
Resolon Monofil DS 16 6/0 modrý 0,45m sterilní chirurgické šití s vynikající poddajností pro chirurgii
2 782,08 Kč včetně DPH
2 484 Kč
Měrná cena: 69 Kč / 1 ks

Resolon Monofil Modrý DS 16 0,45m 1EP 6/0USP (balení 3tc), RES881440: REVOLUČNÍ monofilní suturální materiál od RESOLON®. Nabízí nadprůměrnou měkkost a poddajnost, ideální pro...

Kód: RES881440
Resolon Monofil Modrý DS 18 chirurgický šicí materiál, velikost 4/0, balení 36 kusů pro jemné chirurgické šití
2 150,40 Kč včetně DPH
1 920 Kč
Měrná cena: 53,33 Kč / 1 ks

Resolon Monofil Modrý, DS 18 0,45m 1,5EP 36ks 4/0, RES88144: REVOLUČNÍ monofilní suturální materiál od RESOLON v modré barvě, poskytující nadprůměrnou měkkost a poddajnost pro...

Kód: RES88144
Balení Resolon DS13 0,45 mm – spolehlivé řešení pro profesionální chirurgii
3 037,44 Kč včetně DPH
2 712 Kč
Měrná cena: 75,33 Kč / 1 ks

Resolon Modrý DS13 1,5EP 0,45 4/0 36ks, RES881432: Tento monofilní suturální materiál je ideální pro širokou škálu chirurgických zákroků. Vyniká nadprůměrnou měkkostí a...

Kód: RES881432
Resolon 881430
2 755,20 Kč včetně DPH
2 460 Kč

Resolon Monofil Modrý DS 13 0,45m 1EP, RES88131: RESOLON® je vysoce kvalitní monofilní suturální materiál, ideální pro různé chirurgické zákroky. Nabízí nadprůměrnou měkkost a...

Kód: RES881431
Chirurgické vlákno Resolon 6/0 – jemné a přesné šití
3 077,76 Kč včetně DPH
2 748 Kč
Měrná cena: 2 748 Kč / 1 ks

RESOLON Monofilní Suturální Materiál: Vysoce kvalitní monofilní suturální (šicí) materiál, který se vyznačuje nadprůměrnou měkkostí a poddajností pro snadnou manipulaci během...

Kód: RES881430
Resolon 5/0 DS 18 v chirurgickém balení
2 150,40 Kč včetně DPH
1 920 Kč
Měrná cena: 53,33 Kč / 1 ks

Resolon Monofil Modrý DS 18 0,45 5/0USP 1EP 36ks, RES88143: RESOLON je inovativní monofilní suturální materiál, který nabízí nadprůměrnou měkkost a poddajnost pro efektivní...

Kód: RES88143
Balení Resolon DS 18 – spolehlivé řešení pro každodenní chirurgii
2 150,40 Kč včetně DPH
1 920 Kč
Měrná cena: 1 920 Kč / 1 ks

Resolon DS 18 0,45 2EP 3/0, RES88146 - Monofilní Suturální Materiál: RESOLON je vysoce kvalitní chirurgický materiál, který se vyznačuje měkkostí a poddajností pro snadnou...

Kód: RES88146
Balení Resolon DS 16 – 3 ks atrau­matických vláken
2 150,40 Kč včetně DPH
1 920 Kč
Měrná cena: 640 Kč / 1 ks

Resolon Monofil Modrý DS 16 0,45m 1EP 5/0USP (balení 3tc): RESOLON je monofilní suturální materiál nabízející mimořádnou měkkost a poddajnost pro optimální chirurgické výsledky....

Kód: RES88141
Mechanický dávkovač mýdla Evolve 900ml - Hygienické řešení
470,73 Kč včetně DPH
389,03 Kč
Měrná cena: 389,03 Kč / 1 ks

Dávkovač mýdla mechanický EVOLVE 900ml – Efektivní a hygienické řešení pro každou koupelnu. Investujte do tohoto spolehlivého dávkovače mýdla a zlepšete hygienu ve vašem...

Kód: 1806A
Zásobník na skládané papírové ručníky Merida top maxi připravený k použití ve veřejných prostorách
771,38 Kč včetně DPH
637,50 Kč
Měrná cena: 637,50 Kč / 1 ks

Zásobník Papírových Ručníků MERIDA TOP - MAXI Bílý: Udržujte vaše prostory hygienické s tímto stylovým a praktickým zásobníkem. Vyrobený z odolného plastu ABS, pojme až 500...

Kód: ATN101/MOD
Elastické Krepové Obinadlo Universal 12cm x 5m v balení 10 ks, poskytující komfortní a pevnou podporu.
120,13 Kč včetně DPH
107,26 Kč
Měrná cena: 10,73 Kč / 1 ks

Universal Elastické Krepové Obinadlo (12 cm x 5 m, 10 ks/bal) - Efektivní a pohodlné pro vaše zdravotní potřeby! Toto 110% elastické obinadlo je vyrobeno z měkké tkaniny s...

Kód: BAT1323100304
Omnican 50 inzulínová stříkačka 0,5 ml U100 30G x 12 mm B. Braun
454,27 Kč včetně DPH
405,60 Kč
Měrná cena: 4,06 Kč / 1 ks

Omnican 50 je sterilní inzulínová stříkačka B. Braun o objemu 0,5 ml pro inzulín U100. Má integrovanou jehlu 30G x 12 mm, stupnici do 50 IU s dělením po 1 IU a balení obsahuje...

Kód: BRA9151125S
mikrobac forte 20ml sáček - účinná dezinfekce povrchů a nástrojů
18,49 Kč včetně DPH
16,51 Kč
Měrná cena: 16,51 Kč / 1 ks

Mikrobac® Forte 20ml Sáček - Profesionální Dezinfekce: Tento sáček nabízí výkonnou dezinfekci s širokým spektrem účinnosti. Efektivní proti bakteriím, houbám a virům, včetně...

Kód: BOD-975392
Lomatuell H 10x10 cm sterilní mastný tyl 50 ks REF 23318
782,69 Kč včetně DPH
698,83 Kč
Měrná cena: 13,98 Kč / 1 ks

Lomatuell H 10x10 cm, 50 ks je velké balení sterilního mastného tylu Lohmann & Rauscher z bavlny impregnované bílou vazelínou. Široká oka umožňují odvod exsudátu do...

Kód: RAU23318
Lomatuell H sterilní mastný tyl 10x30 cm s vazelínou 10 ks
310,32 Kč včetně DPH
277,07 Kč
Měrná cena: 27,71 Kč / 1 ks

Lomatuell H 10x30 cm je sterilní mastný tyl Lohmann & Rauscher z bavlny impregnovaný bílou vazelínou. Široce síťovaná struktura umožňuje odvádění exsudátu do sekundárního...

Kód: RAU23317
Lomatuell H sterilní mastný tyl 10x20 cm s vazelínou 10 ks
225,87 Kč včetně DPH
201,67 Kč
Měrná cena: 20,17 Kč / 1 ks

Lomatuell H 10x20 cm je sterilní mastný tyl Lohmann & Rauscher z bavlny impregnovaný bílou vazelínou. Široce síťovaná struktura umožňuje odvod exsudátu do sekundárního krytí...

Kód: RAU23316
Spofaplast 156N Strips 72x19mm 5ks
17 Kč včetně DPH
15,18 Kč
Měrná cena: 3,04 Kč / 1 ks

Spofaplast 156 je hypoalergenní textilní náplast bez latexu, ideální pro ošetření drobných poranění, odřenin a otlačenin. S vysoce absorpčním polštářkem, poskytuje účinnou a...

Kód: D758330
Balení Pharmapore polštářková náplast 100 ks – praktická role pro každodenní péči
392,62 Kč včetně DPH
350,55 Kč
Měrná cena: 3,51 Kč / 1 ks

Potřebujete hypoalergenní a šetrnou péči pro léčbu ran? Pharmapore polštářková náplast je ideální volbou. Tento balíček obsahuje 100 ks náplastí z netkané textilie s...

Kód: P8010
Discleen Extra 5 kg dezinfekční koncentrát Schülke
1 470,08 Kč včetně DPH
1 214,94 Kč
Měrná cena: 242,99 Kč / 1 kg

Discleen Extra 5 kg je koncentrovaný dezinfekční a čisticí přípravek Schülke na bázi kvartérních amoniových sloučenin a aminu. Velký kanystr je určen pro profesionální provozy s...

Kód: BOC2091034
Tekuté mýdlo bílé 5 l v kanystru
122,69 Kč včetně DPH
101,40 Kč
Měrná cena: 20,28 Kč / 1 l

Tekuté Mýdlo Bílé 5l - praktický kanystr. Ideální pro domácnosti, pracoviště i veřejná zařízení. 

Kód: DRG2100030
Softasept N barevný 250 ml
Softasept N barevný 250ml
Momentálně nedostupné
184,53 Kč včetně DPH
152,50 Kč
Měrná cena: 61 Kč / 100 ml

Softasept N barevný 250 ml je alkoholový přípravek B. Braun připravený k dezinfekci kůže před injekcemi, punkcemi, odběry krve a dalšími zdravotnickými výkony. Barevné provedení...

Kód: BRA19344
Softasept N 1000 ml dezinfekce kůže
326,34 Kč včetně DPH
269,70 Kč
Měrná cena: 269,70 Kč / 1 l

Softasept N bezbarvý 1 l (1000 ml) je alkoholový přípravek B. Braun připravený k dezinfekci kůže před injekcemi, odběry krve, punkcemi a dalšími zdravotnickými výkony. Bezbarvé...

Kód: BRA19342

Ovládací prvky výpisu

693 položek celkem