Neohodnoceno

Incidin Alcohol Wipe flow-pack 100ks - alkoholové ubrousky

Incidin Alcohol Wipe flow-pack 100ks - alkoholové ubrousky

Skladem
Kód: FRM309400
395,83 Kč 327,13 Kč bez DPH
 • Incidin™ Alcohol Wipe 
  Bez barviv a vonných látek.

  Výhody používání ubrousků Incidin™ Alcohol Wipe

  Široké spektrum mikrobiálního účinku (včetně Nora) při současné krátké době působení: Široká účinnost a krátká doba působení přípravku umožňují jeho použití jak pro rutinní dezinfekci, tak v případě epidemiologických ohnisek.

  Účinnost působení na povrchy byla potvrzena použitím roztoku vytlačeného z kapesníku.
  Uživatelsky přívětivý: Pohodlný alkoholový kapesník připravený k použití pro rychlou dezinfekci povrchů zdravotnických prostředků, k dostání v mnoha formátech balení.
  Široká materiálová kompatibilita: Vynikající materiálová kompatibilita na površích odolných vůči alkoholu v lékařské oblasti.
  Výborná materiálová snášenlivost na površích odolných alkoholu.
  Žádná barviva ani vůně.

  Výhody Incidin ™ Alcohol Wipe

  Široké spektrum mikrobicidní aktivity (včetně Noro) se současným krátkým účinkem: Široká účinnost a krátká doba působení přípravku umožňuje jeho použití jak pro běžnou dezinfekci, tak v případě epidemiologických propuknutí. Účinnost působení na povrchy byla potvrzena použitím roztoku vymačkaného z tkáně.
  Uživatelsky přívětivý: Pohodlný alkoholový ubrousek připravený k použití pro rychlou povrchovou dezinfekci zdravotnických prostředků, dostupný v mnoha formátech balení.
  Široká materiálová kompatibilita: Vynikající materiálová kompatibilita na površích odolných vůči alkoholu v lékařské oblasti.

   

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ecolab je světovým lídrem v oblasti prevence vody, hygieny a infekcí, který se zaměřuje na ochranu zdraví lidí, planety a podnikání. Společnost poskytuje komplexní vědecky podložená řešení, daty podložené poznatky a prvotřídní služby. Jejich cílem je zlepšit bezpečnost potravin, udržovat čisté a bezpečné prostředí, optimalizovat spotřebu vody a energie a zvýšit provozní efektivitu a udržitelnost pro své zákazníky po celém světě. Ecolab se zaměřuje na poskytování inovativních a spolehlivých řešení, která pomáhají vytvářet lepší a bezpečnější prostředí pro život a podnikání.

Zpět do obchodu