Neohodnoceno

Medisept ubrousky 50 ks, flow-pack (15ks/kar)

Medisept ubrousky 50 ks, flow-pack (15ks/kar)

 

Skladem
Kód: MPHIM-DEZ-ML976EXPCZ
Značka: Medisept
158,27 Kč 130,80 Kč bez DPH

Medisept ubrousky 50 ks, flow-pack (15ks/kar) - Účinná Dezinfekce Pro Bezpečí Vašeho Prostředí

Přinášíme vám vysoce kvalitní impregnované netkané ubrousky, které jsou ideální pro účinnou dezinfekci rukou a malých ploch. Jsou navrženy tak, aby účinně dezinfikovaly povrchy odolné vůči alkoholu v oblasti zdravotnictví, veřejných institucí, komunální hygieny a dalších oblastí.

S příjemnou svěží vůní a obsahem kosmetických složek, jsou tyto ubrousky dermatologicky testovány a poskytují péči o vaši pokožku.

Silná Mikrobiologická Účinnost: Tyto ubrousky jsou schopny ničit bakterie (včetně TBC), kvasinky a obalené viry již během 30 sekund (v čistých podmínkách - čisté ruce) nebo během 60 sekund (v nečistých podmínkách - špinavé ruce). Navíc dokáží deaktivovat Rota viry za pouhých 45 sekund.

Bezpečné Složení: Obsahují 60 g propan-2-olu, 0,5 g D-glukonové kyseliny a N,N´´-bis(4-chlorfenyl)-3,12-diimino-2,4,11,13-tetraazatetradekandiamidinu (2:1) ve 100 g impregnačního roztoku. Ověřená mikrobiologická účinnost je v souladu s novými EN normami.

Ekologicky Šetrné: S balením obsahujícím 50 ubrousků a 178 g impregnačního roztoku, podporujeme šetrné zacházení se životním prostředím.

Důkladný Návod K Použití: Před použitím si vždy pečlivě přečtěte přiložený bezpečnostní list a pokyny k použití. Doporučená doba spotřeby balení 50 ks a 15 ks po otevření je min. 21 dnů.

Medisept ubrousky 50 ks, flow-pack (15ks/kar) jsou váš spolehlivý partner pro bezpečnou dezinfekci rukou a ploch. Ujistěte se, že vaše prostředí zůstane čisté a chráněné s těmito účinnými ubrousky.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Medisept - Lídr výroby dezinfekčních prostředků s inovativními řešeními

Medisept, přední výrobce dezinfekčních prostředků, se pyšní dlouholetou historií poskytování bezpečných a účinných dezinfekčních produktů pro různé oblasti. Společnost Medisept je synonymem pro kvalitu, spolehlivost a inovace ve světě dezinfekce.

Sídlo společnosti Medisept se nachází v srdci inovativního výzkumu a vývoje ve zdravotnickém průmyslu. Jejich tým odborníků neustále pracuje na vývoji nových a vylepšených dezinfekčních prostředků, které odpovídají nejvyšším standardům bezpečnosti a účinnosti. Medisept je hrdý na svou širokou paletu dezinfekčních produktů, které splňují potřeby zdravotnických zařízení, laboratoří, farmaceutického průmyslu a mnoha dalších odvětví.

Klíčovou prioritou společnosti Medisept je bezpečnost a ochrana zdraví pacientů, personálu a veřejnosti. Jejich dezinfekční prostředky jsou pečlivě testovány a certifikovány, aby zajistily účinnou eliminaci mikroorganismů a minimalizovaly riziko infekce. Medisept využívá pokročilých technologií a inovativních formulací, které zajišťují vysokou účinnost při zachování šetrnosti k povrchům a materiálům.

Medisept se také aktivně angažuje v environmentální odpovědnosti a udržitelnosti. Společnost se snaží minimalizovat svůj ekologický otisk prostřednictvím inovací ve výrobních procesech a výběru šetrných surovin. Tím se zajišťuje, že produkty Medisept jsou nejen účinné, ale také šetrné k životnímu prostředí.

Společnost Medisept se těší na spolupráci se zdravotnickými zařízeními, profesionály ve zdravotnickém odvětví a všemi, kteří si cení bezpečnosti a kvality dezinfekce. Pro více informací o dezinfekčních produktech od Medisept navštivte webové stránky www.medisept.pl

Zpět do obchodu