Neohodnoceno

Velox Foam Extra 5 l

BEZALKOHOLOVÝ dezinfekční a čistící přípravek.

Skladem u dodavatele
Kód: MEDISSE-GOT-ML412EXPCZ
Značka: Velox
962,68 Kč 795,60 Kč bez DPH

Velox Foam Extra 5 l - Bezalkoholový Dezinfekční a Čistící Přípravek

Záruka pro Vaše bezpečí a hygienu!

Velox Foam Extra je revoluční dezinfekční a čistící přípravek v praktickém balení o objemu 5 litrů. Naše inovativní řešení nabízí účinnou dezinfekci a čištění citlivých povrchů bez použití alkoholu. S účinkem na bakterie, kvasinky, a dokonce i obalené viry včetně COVID-19 již od pouhé 1 minuty.

Proč si vybrat Velox Foam Extra?

  • Bezalkoholová Pěna: Použití formy pěny umožňuje rychlé a účinné dezinfikování a čištění zvláště citlivých povrchů. Pěna má vynikající materiálovou snášenlivost.

  • Univerzální Použití: Díky bezalkoholovému složení je náš přípravek ideální na povrchy citlivé na alkohol, jako jsou akrylátové sklo, lesklé plasty, guma, koženka a další. Nepoškozuje a nezpůsobuje zbarvení ošetřovaných ploch.

  • Bez Obsahu Alkoholů a Aldehydů: Velox Foam Extra je bez alkoholů, aldehydů, barviv a fosfátů. Bez zápachu a nedráždí. Ideální do uzavřených nebo obtížně větratelných prostorů a míst, kde je intenzivní dezinfekce nezbytná.

  • Dvoupolohový Aplikační Nástavec: Součástí balení je aplikační nástavec umožňující volbu způsobu aplikace jako sprej nebo pěnu. Doporučujeme používat nastavení "pěna" pro bezpečnou a efektivní dezinfekci bez vytváření aerosolu.

  • Dlouhotrvající Svěží Vůně: Příjemná svěží vůně zaručuje, že ošetřené prostředí bude nejen čisté, ale také příjemné pro všechny přítomné.

S Velox Foam Extra můžete mít jistotu, že Vaše prostředí je bezpečné a hygienické.

Pro dokonalou dezinfekci a čistotu bez rizika. Zvolte Velox Foam Extra!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu