Sterilní latexové rukavice

Nejvyšší Standard Ochrany: Sterilní Latexové Rukavice

V rámci naší široké nabídky ochranných prostředků, přesněji v sekci lékařských rukavic, najdete speciální kategorii latexových rukavic. Jako součást této kategorie jsme vyvinuli sterilní latexové rukavice, které představují vrchol v oblasti osobní ochrany.

Naše sterilní latexové rukavice jsou navrženy s ohledem na maximální ochranu a pohodlí. Vyrobeny z prvotřídního latexu, tyto rukavice poskytují vynikající obranu proti bakteriím, virům a jiným kontaminantům, což je klíčové pro udržení sterilního prostředí.

Vysoká pružnost a odolnost proti průrazům zajišťují, že rukavice vydrží i v náročných podmínkách, zatímco jejich perfektní anatomické tvarování zaručuje, že budou vaše ruce zůstat pohodlné i při dlouhodobém nošení.

Bezpečí, pohodlí, a nejvyšší ochranné standardy - to vše najdete v našich sterilních latexových rukavicích. Navštivte náš web pro více informací a objednejte si ještě dnes, abyste zajistili nejlepší možnou ochranu pro sebe a své pacienty.

Nejprodávanější

Pudrované sterilní latexové rukavice Comfort, 50 párů v balení
 
393,13 Kč
(440,31 Kč včetně DPH)
Pudrované sterilní latexové rukavice Comfort, 50 párů v balení
440,31 Kč včetně DPH
393,13 Kč

Rukavice Comfort Latex Pudrované Sterilní (50 párů/balení): Tyto sterilní latexové rukavice jsou určené pro invazivní zákroky vyžadující sterilní podmínky. Chrání před...

Kód: RC11001060
1 položek celkem
Zpět do obchodu