Nesterilní latexové rukavice

Praktičnost a Ochrana: Nesterilní Latexové Rukavice

V rámci naší široké nabídky ochranných prostředků, konkrétně v sekci lékařských rukavic, vám představujeme speciální řadu latexových rukavic. Jeden z našich nejvyhledávanějších produktů zde představují nesterilní latexové rukavice, ideální pro širokou škálu klinických a laboratorních aplikací.

Naše nesterilní latexové rukavice se vyznačují vysokou úrovní citlivosti, což zaručuje, že vaše manuální zručnosti nebudou omezeny, zatímco poskytnou spolehlivou ochranu proti kontaminaci. Vyrobeny z kvalitního latexu, tyto rukavice nabízejí skvělý komfort a flexibilitu.

Odolnost vůči oděru a chemickým látkám z nich činí praktickou volbu pro široké spektrum procedur, od rutinních vyšetření až po manipulaci s chemikáliemi. Snadné nasazení a odstranění díky rolovanému lemu zvyšuje jejich praktičnost v rychlém a vysoce frekventovaném prostředí.

Objekte všestrannost, odolnost a komfort s našimi nesterilními latexovými rukavicemi. Navštivte náš web pro více informací a získejte důvěru v ochranu, kterou potřebujete pro každodenní práci.

Nejprodávanější

Rukavice Santex Latex Pudrované 100 ks - Profesionální Ochrana pro Zdravotnictví
 
69,38 Kč
(77,71 Kč včetně DPH)
Latexové Rukavice Dermagel 100ks bez pudru s vrstvou polyméru
 
82,75 Kč
(92,68 Kč včetně DPH)
Rukavice Santex Latex Pudrované 100 ks - Profesionální Ochrana pro Zdravotnictví
77,71 Kč včetně DPH
69,38 Kč

Rukavice Santex Latex Pudrované 100 ks: Tyto latexové rukavice jsou ideální pro lékařská vyšetření a práci se septickým materiálem. Nabízejí vysokou ochranu s AQL ≤ 1,5 a jsou...

Kód: RD11010002
Latexové Rukavice Dermagel 100ks bez pudru s vrstvou polyméru
92,68 Kč včetně DPH
82,75 Kč

Rukavice Dermagel Latex Bez Pudru 100 ks, Velikosti S, M, L: Vyšetřovací a ochranné latexové rukavice bez pudru s vnitřní polymerovou vrstvou, vhodné i pro osoby s alergií na...

Kód: RD10006002
2 položek celkem
Zpět do obchodu