PVC rukavice

Rukavice PVC: Praktická Ochrana pro Každodenní Použití

V oblasti ochranných prostředků, kde je kladen důraz na spolehlivost a bezpečnost, nabízíme široký výběr lékařských rukavic, včetně našich Rukavic PVC, které jsou synonymem pro odolnost a pohodlí při práci.

Rukavice PVC jsou vyrobeny z polyvinylchloridu, což je materiál známý svou odolností proti kyselinám, olejům, tukům a dalším chemickým látkám. Díky své všestrannosti a odolnosti jsou tyto rukavice ideální pro širokou škálu aplikací, od zdravotnictví po průmyslové prostředí a manipulaci s potravinami.

Při výběru našich Rukavic PVC získáváte nejen výhodu v odolnosti proti širokému spektru chemických látek, ale také pohodlí a dobré manuální schopnosti díky jejich pružnosti a hladkému povrchu. Tato kombinace činí rukavice PVC ideální volbou pro dlouhodobé nošení a provádění různých úkolů s jistotou ochrany.

Prozkoumejte naši nabídku Rukavic PVC a objevte řešení, které kombinuje kvalitu, ochranu a cenovou dostupnost pro vaše specifické potřeby. Proč se spokojit s méně, když můžete mít to nejlepší v ochraně rukou za přijatelné ceny?

Nejprodávanější

Rukavice PVC
 
43,58 Kč
(36,02 Kč bez DPH)
Rukavice PVC
36,02 Kč bez DPH
43,58 Kč

Rukavice - Ricoplast PVC (100ks) PE

Kód: RAU50846
1 položek celkem
Zpět do obchodu