PVC rukavice

Naše PVC rukavice jsou vysoce kvalitní ochranné rukavice vyrobené z PVC materiálu (polyvinylchloridu). Tyto rukavice nabízejí spolehlivou ochranu a jsou vhodné pro různé aplikace v mnoha odvětvích, včetně průmyslu, úklidu, zemědělství a dalších oblastí, kde je potřeba ochrana rukou.

PVC rukavice jsou odolné proti průniku tekutin, chemikálií a nečistot. Poskytují spolehlivou ochranu před potenciálně nebezpečnými látkami a minimalizují riziko kontaminace. Jsou také odolné proti oděru a trhání, což zajišťuje jejich dlouhou životnost.

Tyto rukavice jsou snadno nasazovatelné a pohodlné na nošení. Jsou vyrobeny z měkkého a flexibilního PVC materiálu, který umožňuje pohyb a manipulaci s předměty. Díky svému antiskid povrchu poskytují dobrý úchop i v kluzkých podmínkách.

Naše PVC rukavice splňují přísné normy kvality a hygieny. Jsou jednorázové nebo opakovaně použitelné, v závislosti na jejich typu, a jsou snadno čistitelné. Při práci ve znečištěném prostředí nebo při manipulaci s chemikáliemi jsou PVC rukavice ideální volbou.

Vyberte si naše PVC rukavice a užijte si výhody spolehlivé ochrany, pohodlí a bezpečnosti při vaší práci.

Nejprodávanější

istc kartek 1 z1
 
340 Kč
(280,99 Kč bez DPH)
Rukavice PVC
 
43,58 Kč
(36,02 Kč bez DPH)
istc kartek 1 z1
280,99 Kč bez DPH
340 Kč

Chirurgický čistící kartáček s houbičkou sterilní 30ks

Kód: MB
Rukavice PVC
36,02 Kč bez DPH
43,58 Kč

Rukavice - Ricoplast PVC (100ks) PE

Kód: RAU50846
2 položek celkem
Zpět do obchodu