Neohodnoceno

Proužky diagnostické TriPHAN 50ks

Proužky diagnostické TriPHAN 50ks

Skladem
Kód: MED10003320A
Značka: Phan
160,25 Kč 132,44 Kč bez DPH
Kategorie: PHAN proužky

Diagnostické papírky TriPhan jsou určeny pro semikvantitativní analýzu moče. Tyto papírky nabízejí několik výhod, včetně snadného provedení vlastního stanovení, rychlosti získání výsledku (do 1-2 minut), vysoké diagnostické specificity a citlivosti. Jsou vhodné zejména pro laboratoře klinické chemie a pro ordinace odborných a praktických lékařů.

Popis: Diagnostické papírky TriPhan umožňují orientačně vyšetřit tři klíčové parametry moči: pH (v rozsahu pH 5-9), bílkoviny a glukózu.

Jak používat:

  1. Pro vyšetření použijte čerstvou, dobře promíchanou a neodstředěnou moč, která neobsahuje konzervační přísady. Moč odeberte do čisté nádoby bez zbytků detergentů a dezinfekcí. Nepoužívejte moč starší 4 hodin.
  2. Vyjměte z tuby pouze tolik papírků, kolik budete potřebovat k okamžitému použití, a tubu pečlivě uzavřete původní zátkou s obsahem sušidla.
  3. Nedotýkejte se reagenčních zón papírků rukama.
  4. Krátce ponořte papírek do vyšetřované moče (1-2 sekundy), aby všechny reagenční zóny byly pokryty močí.
  5. Papírek jemně otřete o okraj nádoby a poté osušte buničitou vatou, aby byla odstraněna přebytečná moč. Nechte papírek vodorovně položený.
  6. Po přibližně 60 sekundách vizuálně porovnejte zbarvení reagenčních zón s barevnou stupnicí.

Upozornění:

  • Vliv léčiv nebo jejich metabolitů na testy není plně objasněn. V případě pochybností doporučujeme opakovat vyšetření moče po vysazení léku.
  • Citlivost testů je ovlivněna složením moče. Semikvantitativní výsledky nepostačují pro diagnostiku a léčbu pacienta.
  • Skladujte papírky v dobře uzavřeném původním obalu na suchém a temném místě při teplotě 2-30 °C. Chraňte před vzdušnou vlhkostí, přímým slunečním zářením, vysokými teplotami a chemickými výpary.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu