Neohodnoceno

Proužky diagnostické PentaPHAN 50ks

Proužky diagnostické PentaPHAN 50ks

Skladem
Kód: MED10003322
Značka: Phan
214,40 Kč 177,19 Kč bez DPH
Kategorie: PHAN proužky

Produkt Proužky diagnostické PentaPHAN 50ks patří do sortimentu PHAN, který zahrnuje diagnostické proužky určené pro semikvantitativní analýzu moče. Tyto proužky umožňují stanovovat až jedenáct klinicky významných analytů, včetně glukózy, pH, bilirubinu, urobilinogenu, bílkovin, dusitanů, specifické hmotnosti (SG), leukocytů, ketonů, krve a kyseliny askorbové (vitamínu C). Jejich výhodou je možnost efektivního screeningu při rutinním vyšetření pacienta a monitorování následné léčby.

Tyto diagnostické proužky mají klíčovou roli v odhalování počátečních příznaků onemocnění ledvin a urogenitálního traktu, onemocnění jater a metabolických či hemolytických poruch. Jejich výhodami jsou snadnost provedení vlastního stanovení, rychlost získání výsledku (do 1-2 minut) a vysoká diagnostická specificita a citlivost. Jsou ideální pro laboratoře klinické chemie a pro ordinace odborných a praktických lékařů.

Pentaphan proužky umožňují měřit pH, hladinu bílkovin, glukózy, ketonů a krev (včetně erytrocytů a hemoglobinu). Tyto parametry jsou klíčové pro komplexní hodnocení zdravotního stavu pacientů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu