Neohodnoceno

Desam Extra 5L

Desam Extra 5L,Desam Extra 5000ML

Skladem
Kód: BOC2090409
1 422,57 Kč 1 175,68 Kč bez DPH

 

Určen pro jednofázovou dezinfekci všech omyvatelných ploch, povrchů a předmětů

Určen pro oblasti potravinářství, institucí, komunální hygieny a zdravotnictví

Bez výraznější pachové stopy

Šetrný k ošetřovaným materiálům

Účinný v koncentracích již od 0,25%, ekonomicky výhodný

Lze použít i v přítomnosti osob/ pacientů

Možno použít i v kombinaci se systémem utěrek a kbelíku Wettask

 

Aktivní látky

KAS, bis (3 - aminopropyl) dodecylamin

 

Spektrum účinnosti

baktericidní, MRSA, virucidní, mykobaktericidní, tuberkulocidní, fungicidní

 

Aplikace

 

Příprava pracovního roztoku: K získání požadované koncentrace pracovního roztoku rozmíchejte potřebné množství přípravku ve vodě o teplotě 20 - 25 oC. 0,25 % roztok se připraví rozmícháním 2,5 ml přípravku v 997,5 ml vody.  

 

Dezinfekce ploch a předmětů:  Z ploch a předmětů  předem odstraňte hrubé nečistoty. Plochy a povrchy předmětů otřete pomocí textílie (mop, utěrka apod.) smočené v pracovním roztoku. Malé, voděodolné předměty lze ponořit do pracovního roztoku a po uplynutí doby expozice opláchnout vodou a osušit. Pracovní roztok lze na menší plochy a předměty aplikovat i postřikem.

 

 

Oblasti použití

  • Desam Extra je určen k dezinfekci všech voděodolných a omyvatelných ploch, povrchů a předmětů z nerezové oceli, barevných kovů a jejich slitin, na pochromované a smaltované povrchy, povrchy potažené plastem, sklo, plexisklo, akryláty, pryž, plovoucí podlahy, měkčené PVC, linoleum, stálobarevné textilie. Nevhodný na přírodní gumu.
  • Určený k dezinfekci v potravinářství (pekárny, veřejné stravování apod.), institucích (školy, úřady) a zdravotnictví  
  • Vhodný k dezinfekci ve sportovních zařízeních (fitnesscentra, spinning, sauny) a v komunální sféře (kosmetické a masérské salony, manikúry, pedikúry, piercing, tattoo)

 

Typ přípravku

Biocidní přípravek

 

Účinnost na mikroorganismy

SOP = standardní operační postup

DVV/ RKI = Standardní laboratorní metoda dle institutu Roberta Kocha

Datum aktualizace: 18.4 2011

Dostupná balení

Desam Extra 1 l

Desam Extra 5 kg

 

Doba použitelnosti

24 měsíců

 

Bezpečnostní list ke stažení zde.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Schülke & Mayr GmbH: Spolehlivost a kvalita v oblasti dezinfekčních prostředků

Schülke & Mayr GmbH je renomovanou společností, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitních  dezinfekčních prostředků. S více než 130 lety zkušeností na poli dezinfekce a ochrany zdraví, jsou jejich produkty důvěryhodnou volbou pro zdravotnický sektor.

Společnost Schülke & Mayr GmbH si klade za cíl poskytovat bezpečné a spolehlivé produkty, které přispívají k ochraně zdraví pacientů a zdravotnického personálu. Jejich široká škála zahrnuje dezinfekční přípravky, sterilizační prostředky, hygienické produkty a další zdravotnické materiály.

Vysoká kvalita je klíčovým prvkem filosofie společnosti Schülke & Mayr GmbH. Veškeré jejich produkty jsou pečlivě testovány a splňují nejpřísnější mezinárodní standardy. Díky tomu mohou zdravotnické instituce a profesionálové mít jistotu, že používají produkty, které jsou účinné, bezpečné a spolehlivé.

Spolupráce se Schülke & Mayr GmbH znamená spolupráci s předním odborníkem v oblasti zdravotnických materiálů. Jejich tým odborníků se neustále zabývá výzkumem a inovacemi, aby vyvíjel nová řešení a odpovídal na nejnovější výzvy v oblasti zdravotnictví.

Pokud hledáte dezinfekční prostředky špičkové kvality, spolehlivost a inovace, pak je společnost Schülke & Mayr GmbH vaším ideálním partnerem. S jejich produkty si můžete být jisti, že poskytujete nejvyšší standardy péče o zdraví pacientů.

Prozkoumejte nabídku dezinfekčních prostředků od Schülke & Mayr GmbH a přesvědčte se sami o jejich kvalitě a spolehlivosti.

Zpět do obchodu