Neohodnoceno

Desam GK 5L

Desam GK 5L, Desam GK 5000ML

Skladem
Kód: BOC2089605
1 144,16 Kč 945,59 Kč bez DPH

 

Desam GK

Koncentrovaný kapalný dezinfekční přípravek na bázi aldehydů určen pro jednofázovou dezinfekci omyvatelných ploch a povrchů. Neobsahuje formaldehyd ...

Je vhodný ke strojové i ruční dezinfekci. Neobsahuje formaldehyd. Prodává se i v parfémované variantě Desam GK s vůní

Účinné látky ve 100 g :

  • glyoxal 63,6 g/l
  • glutardialdehyd 37,1 g/l
  • alkyldimetylbenzylamonium chlorid 24,4 g/l

Spektrum účinnosti:

baktericidní, fungicidní ( mikroskopické kvasinkovité a vláknité houby ), virucidní, tuberkulocidní

Uživatelské koncentrace pracovních roztoků Koncentrace v % Expozice
Čištění a dezinfekce ploch a povrchů ve zdravotnických zařízeních 1,5 % 0,5 % 30 min 4 hod
Bakterie, houby – vysoká bílkovinová zátěž -nízká bílkovinová zátěž 2% 0,5% 30 min 10 minut
MRSA 1% 10 min
Adeno 1,5% 5 min
Polio 5% 60 min
Herpes simplex 3% 60 min
M. tuberculosis, , M. kansassii 1% 30 min
M. avium 2% 30 min

Doba použitelnosti: 

24 měsíců

Balení:

1 l láhev, 5 kg kanystr, 50 kg sud

Oblast použití:

Doporučuje se k denní dezinfekci i k likvidaci ohniskové infekce ve všech prostorách zdravotnických a jiných zařízeních, které jsou vystaveny silné biologické zátěži, nebo vyžadují vysokou dezinfekční čistotu (OS, ARO, JIP, plicní, infekční, gynekologická, popáleninová, ... oddělení). Vhodný i pro dezinfekci prostor v zemědělské prvovýrobě.

Upozornění:

Desam GK se ředí pouze studenou vodou. Koncentrát se uchovává v uzavřených nádobách. Při styku s pokožkou barvý. Vhodný do dobře větratelných prostor.

Schváleno MZ ČR:

REG-3371-01.07.03/18818

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Schülke & Mayr GmbH: Spolehlivost a kvalita v oblasti dezinfekčních prostředků

Schülke & Mayr GmbH je renomovanou společností, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitních  dezinfekčních prostředků. S více než 130 lety zkušeností na poli dezinfekce a ochrany zdraví, jsou jejich produkty důvěryhodnou volbou pro zdravotnický sektor.

Společnost Schülke & Mayr GmbH si klade za cíl poskytovat bezpečné a spolehlivé produkty, které přispívají k ochraně zdraví pacientů a zdravotnického personálu. Jejich široká škála zahrnuje dezinfekční přípravky, sterilizační prostředky, hygienické produkty a další zdravotnické materiály.

Vysoká kvalita je klíčovým prvkem filosofie společnosti Schülke & Mayr GmbH. Veškeré jejich produkty jsou pečlivě testovány a splňují nejpřísnější mezinárodní standardy. Díky tomu mohou zdravotnické instituce a profesionálové mít jistotu, že používají produkty, které jsou účinné, bezpečné a spolehlivé.

Spolupráce se Schülke & Mayr GmbH znamená spolupráci s předním odborníkem v oblasti zdravotnických materiálů. Jejich tým odborníků se neustále zabývá výzkumem a inovacemi, aby vyvíjel nová řešení a odpovídal na nejnovější výzvy v oblasti zdravotnictví.

Pokud hledáte dezinfekční prostředky špičkové kvality, spolehlivost a inovace, pak je společnost Schülke & Mayr GmbH vaším ideálním partnerem. S jejich produkty si můžete být jisti, že poskytujete nejvyšší standardy péče o zdraví pacientů.

Prozkoumejte nabídku dezinfekčních prostředků od Schülke & Mayr GmbH a přesvědčte se sami o jejich kvalitě a spolehlivosti.

Zpět do obchodu