Neohodnoceno

Septoderm Gel bez dávkovače 500ml

Septoderm Gel bez dávkovače 500ml

Skladem
Kód: BOC2090258
Značka: Septoderm
148,36 Kč 122,61 Kč bez DPH
Kategorie: Dezinfekce kůže
Septoderm gel bez dávk.
Akce Tip

Septoderm Gel bez dávkovače 500ml: Praktická dezinfekce pro vaši ochranu

Septoderm Gel bez dávkovače 500ml je tu, abyste měli vždy po ruce spolehlivou ochranu prostřednictvím dezinfekce. Díky kompaktnímu balení můžete snadno udržovat ruce v čistotě a bezpečí.

Proč volit Septoderm Gel bez dávkovače 500ml:

  • Ověřená ochrana rukou – Tento dezinfekční gel je určený jak pro hygienickou, tak i chirurgickou dezinfekci rukou a pokožky před operacemi a vpichy.
  • Rychlý a dlouhotrvající účinek – Jeho účinné složení s etanolem 45% hm. a 2-propanolem 30% hm. zajistí rychlou dezinfekci s dobrou odmašťovací schopností a výbornou snášenlivostí s pokožkou.

Spektrum účinnosti:

  • Baktericidní, fungicidní, virucidní – Septoderm Gel bez dávkovače 500ml zahrnuje široké spektrum účinnosti, včetně TBC a virů (HIV/HBV, adeno, polio, BVDV / HCV).

Oblast použití:

  • Zdravotnická zařízení a sociální instituce – Všude tam, kde je zapotřebí dezinfekce rukou, například v zdravotnických a sociálních zařízeních, laboratořích, farmaceutické a kosmetické výrobě nebo v utečeneckých táborech.
  • Kosmetická a piercingová studia, tatoo salony – I v komunální sféře najde tento gel své využití.

Doba použitelnosti:

  • 36 měsíců

Balení:

  • 200 ml obal s rozprašovačem, 500 ml obal, 5 l kanystr – Máte možnost volby velikosti balení dle vašich potřeb.

Ověřená ochrana v každém kroku S Septoderm Gelem bez dávkovače 500ml si můžete být jisti, že máte k dispozici osvědčený dezinfekční přípravek pro svou ochranu. Udržujte si ruce v čistotě a bezpečí ve všech situacích.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Septoderm je renomovaná značka, která se specializuje na výrobu vysokokvalitních dezinfekčních prostředků. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby zajistily účinnou ochranu proti nežádoucím bakteriím, virům a dalším patogenům. Septoderm je osvědčenou volbou pro zdravotnická zařízení, laboratoře a všechna prostředí, kde je hygiena a bezpečnost na prvním místě. S pečlivým výzkumem a neustálým inovacím poskytuje Septoderm široké spektrum dezinfekčních řešení, které splňují nejvyšší standardy kvality a účinnosti. Sjednoťte svou hygienu s Septoderm a dejte svému zdraví tu nejlepší péči.

Zpět do obchodu