Neohodnoceno

Sanicid 5 D.D.I. /kanystr 5L /(náhrada za Novospray)

Sanicid 5 D.D.I. /kanystr 5L /(náhrada za Novospray)

Skladem
Kód: SANI5
Značka: Stéridine
1 631 Kč 1 347,93 Kč bez DPH

Inovativní Dezinfekční Prostředek pro Potravinářské Provozy a Zdravotnická Zařízení

Hledáte dokonalý dezinfekční prostředek, který vám poskytne bezpečí a hygienu ve vašem potravinářském provozu či zdravotnickém zařízení? Představujeme vám Sanicid 5 D.D.I. 5L - revoluční dezinfekční koncentrát, který vás zcela uchvátí.

Silná Obrana Proti Bakteriím, Houbovkám a Virům

Sanicid 5 D.D.I. 1L je dezinfekční prostředek vyvinutý na bázi stabilních kyslíčníků, který je ideální pro použití ve všech typech potravinářských provozů i zdravotnických zařízeních, včetně pediatrie a kojeneckých ústavů. Tento vynikající produkt vás ochrání a zajistí čisté a bezpečné prostředí.

Víceúčelové Využití

Sanicid 5 D.D.I. 5L lze využít k vytírání podlah a otírání dlaždicového obložení kuchyní a jídelen, mytí a otírání kuchyňských spotřebičů, včetně těch, které přicházejí do přímého kontaktu s potravinami, mytí a otírání stolů a židlí v jídelnách, a dokonce i ke čištění pacientských stolků u lůžek a dalšího.

Maximální Dezinfekční Účinnost

Sanicid 5 D.D.I. 5L má dokázánu baktericidní účinnost včetně listerie a salmonely. Navíc je fungicidní a virucidní, což znamená, že účinně ničí viry, včetně HIV, polioviru, adenoviru a herpes viru, a to při koncentraci pouhých 0,5% a expozici po dobu 15 minut.

Bezpečnost a Nezaměnitelná Kvalita

Tento dezinfekční koncentrát neobsahuje žádné výstražné symboly, a to díky jeho speciálnímu složení, které zahrnuje mycí složky a povrchově aktivní látky. Sanicid 5 D.D.I. 1L je zcela bezbarvý, bez zápachu a neparfémovaný, což z něj činí ideální volbu pro prostředí, kde je důležitá čistota bez zbytečných vůní.

Zvýšený Tarif pro Větší Zisky

Nyní máte příležitost vylepšit své podnikání. Zkuste vyšší tarif a získejte rozšířené funkce, které vám mohou výrazně zvýšit zisky. Vyšší tarif Sanicid 5 D.D.I. 5L stojí jen pár stokorun navíc, ale přinese vám mnohem více.

Nečekejte a zajistěte si nejlepší dezinfekci pro vaše prostředí s Sanicid 5 D.D.I. 5L. To nejlepší pro vaši bezpečnost a čistotu je jen jedno kliknutí daleko.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu