Neohodnoceno

Mikrozid Sensitive Jumbo ubrousky dóza 200ks

Mikrozid Senstive Jumbo kapesníčky - dóza, 200 ks

Skladem
Kód: SCH109184
Značka: Mikrozid
518,71 Kč 428,69 Kč bez DPH

Popis produktu

  • Vhodné na dezinfekci povrchů a předmětů, a to především z materiálů citlivých na alkohol.
  • Okamžitě k použití
  • Zaručují rychlý dezinfekční efekt – již od 1 minuty
  • Na bázi kvarterních amoniových sloučenin
  • Pohodlné a snadné použití

Oblast použití:

Mikrozid® Sensitive wipes se doporučují k rychlé dezinfekci malých ploch a povrchů zdravotnických prostředků (stoly, stolky, vozíky, kliky, dveře, pomůcky apod.). Obzvláště jsou vhodné pro dezinfekci povrchů citlivých na alkohol. Přípravek je vhodný všude tam, kde je potřeba rychle a zároveň účinně dezinfikovat zdravotnické pomůcky, jako např:

•             Povrchy v blízkosti pacientů
•             Kontaktní plochy
•             Vyšetřovny
•             Plastové a akrylátové povrchy
•             UZV sondy
•             Klávesnice
 

Návod na použití:

Mikrozid® Sensitive wipes se používají na povrchy předem zbavené viditelného znečištění. Vyjměte z dózy potřebný počet ubrousků a otírejte jimi povrchy určené k dezinfekci; dbejte přitom na důkladné smočení povrchů. Kryt dózy uzavřete bezprostředně po vytažení potřebného množství ubrousků. Výrobce garantuje životnost produktu po otevření po dobu 3 měsíců.


Účinnost:

  • Baktericidní, levurocidní, virucidní na BVDV / Vaccinia (HIV/HBV/HCV) / Noro / Rota / Polyoma SV40, mykobaktericidní, tuberkulocidní


Složení:

100 g roztoku mikrozid® sensitive wipes obsahuje následující aktivní látky:

•             0,26 g Kvarterní amoniové sloučeniny, benzyl-C12-16-alkyldimethyl, chloridy
•             0,26 g Kvarterní amoniové sloučeniny, didecyldimethylammonium chlorid
•             0,26 g Kvarterní amoniové sloučeniny, C12-14-alkyl [(ethylphenyl) methyl] dimehtyl, chloridy


Zvláštní upozornění:

Určeno pro profesionální trh. Po použití dózu vždy těsně uzavřete. Chraňte před horkem a slunečním světlem. Používejte ochranné rukavice.

 

Dóza Jumbo 200 ks utěrek (rozměr utěrek 20 x 20 cm).

V kartonu:
10 ks - dóza
12 ks - náplň

Typ přípravku:

Zdravotnický prostředek tř. IIa [ 0297]

VAROVÁNÍ
Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

PREVENCE
Zabraňte uvolnění do životního prostředí.

ODSTRANĚNÍ
Odstraňte obsah/ obal v zařízení schváleném pro likvidaci odpadů.

V případě porušení zapečetěného obalu tohoto zboží není z důvodu ochrany zdraví nebo hygienických důvodů možno odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní.

Před použitím zdravotnického prostředku a diagnostického zdravotnického prostředku in vitro doporučujeme poradu s lékařem. Pečlivě si přečtěte informace o výrobku a je-li součástí, tak i návod k jeho použití.

Klinická účinnost zdravotnického prostředku a diagnostického zdravotnického prostředku in vitro nemusí být zaručena, lepší nebo rovnocenná s účinností jiné léčby nebo jiného zdravotnického prostředku a diagnostického zdravotnického prostředku in vitro a jeho použití může být spojeno s riziky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mikrozid je vysoce účinný dezinfekční prostředek, který je široce používán v různých zdravotnických zařízeních a prostředích. Jeho formulace zahrnuje široké spektrum účinnosti proti bakteriím, virům a houbám, což z něj činí ideální volbu pro boj s infekčními agens. Mikrozid je dostupný ve formě ubrousků nebo kapaliny s různými objemy, což usnadňuje jeho použití na různých površích a předmětech.

Mikrozid Sensitive liquid je zvláštní verze tohoto dezinfekčního prostředku, která je šetrnější k pokožce a citlivým povrchům, aniž by snížila svou účinnost. Jeho kvalitní složení umožňuje dezinfikovat a zabezpečit prostředí bez poškození materiálů. Díky vlastnostem Mikrozidu můžete bezpečně a spolehlivě chránit své zdraví a zdraví ostatních. Vyberte Mikrozid a dejte přednost kvalitní dezinfekci pro vaše potřeby.

Zpět do obchodu