Neohodnoceno

Mikrozid PAA Jumbo kapesníčky - dóza, 50ks

Mikrozid PAA Jumbo kapesníčky - dóza, 50ks

Skladem
Kód: SCH109200
Značka: Mikrozid
387,81 Kč 320,50 Kč bez DPH

Popis produktu

Sporicidní ubrousky na bázi kyseliny peroctové určené k dezinfekci zdravotnických prostředků a povrchů.
 

Vlastnosti a výhody:

 • sporicidní účinnost již po 5 min
 • schváleno pro TEE sondy, endovaginální sondy
 • lze použít okamžitě - není nutná žádná aktivace
 • velikost ubrousku 20 x 30 cm
 • garance trvanlivosti po otevření balení po dobu 28 dní

Oblast použití:

 • Pro aplikaci v oblastech se zvláště vysokým rizikem přenosu patogenních zárodků, a to díky jejich širokému spektru účinnosti a rychlosti s jakou působí.
 • Oblasti působení zahrnují např. izolační pokoje, operační sály, jednotky intenzivní péče, endoskopie nebo také neonatologie. Ubrousky jsou vhodné k dezinfekci zdravotnických prostředků a všech typů povrchů. Velmi vhodné jsou také pro dezinfekci ploch v okolí pacientů a dále ploch, které jsou v častém kontaktu s rukama nebo pokožkou.
 • Ubrousky se mohou použít k reprocessingu semi - kritických A a kritických A zdravotnických prostředků, pokud je to v souladu s návodem k reprocessingu a jednotliví výrobci umožňují dezinfekci otěrem.

Návod na použití:

 • Důkladně otřete povrch ubrouskem a nechte působit roztok účinné látky. Ujistěte se, že je povrch kompletně smočen. Ujistěte se, že jsou před dezinfekcí odstraněny všechny viditelné nečistoty. Ošetřujte pouze malé plochy.

Účinnost:

 • baktericidní, plně virucidní, tuberkulocidní, fungicidní, sporicidní (C. difficile)

Složení:

100 g roztoku mikrozid® PAA wipes obsahuje následující aktivní látky:
 • 0,06 g kyseliny peroctové

 • další složení: peroxid vodíku, kyselina octová

Balení:

 • Jumbo dóza 50 ks

VAROVÁNÍ
Dráždí kůži.
Způsobuje vážné podráždění očí.
Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

PREVENCE
Zabraňte uvolnění do životního prostředí.
Používejte ochranné rukavice/ ochranné brýle.

OPATŘENÍ
PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množ-stvím vody a mýdla.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

Zdravotnický prostředek tř. IIb.
 

Před použitím zdravotnického prostředku a diagnostického zdravotnického prostředku in vitro doporučujeme poradu s lékařem. Pečlivě si přečtěte informace o výrobku a je-li součástí, tak i návod k jeho použití.

Klinická účinnost zdravotnického prostředku a diagnostického zdravotnického prostředku in vitro nemusí být zaručena, lepší nebo rovnocenná s účinností jiné léčby nebo jiného zdravotnického prostředku a diagnostického zdravotnického prostředku in vitro a jeho použití může být spojeno s riziky.

V případě porušení zapečetěného obalu tohoto zboží není z důvodu ochrany zdraví nebo hygienických důvodů možno odstoupit od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mikrozid je vysoce účinný dezinfekční prostředek, který je široce používán v různých zdravotnických zařízeních a prostředích. Jeho formulace zahrnuje široké spektrum účinnosti proti bakteriím, virům a houbám, což z něj činí ideální volbu pro boj s infekčními agens. Mikrozid je dostupný ve formě ubrousků nebo kapaliny s různými objemy, což usnadňuje jeho použití na různých površích a předmětech.

Mikrozid Sensitive liquid je zvláštní verze tohoto dezinfekčního prostředku, která je šetrnější k pokožce a citlivým povrchům, aniž by snížila svou účinnost. Jeho kvalitní složení umožňuje dezinfikovat a zabezpečit prostředí bez poškození materiálů. Díky vlastnostem Mikrozidu můžete bezpečně a spolehlivě chránit své zdraví a zdraví ostatních. Vyberte Mikrozid a dejte přednost kvalitní dezinfekci pro vaše potřeby.

Zpět do obchodu