📍 Osobní odběr v Olomouci: sleva 2 % pro koncové zákazníky a 5 % pro velkoobchod. Sleva bude zohledněna na faktuře.

Zdravotnický e-shop pro ordinace, firmy i domácnosti, Strana 27

Nejprodávanější

 
od 19,19 Kč
(od 21,49 Kč včetně DPH)
 
25,38 Kč
(28,43 Kč včetně DPH)
 
od 12,39 Kč
(od 13,88 Kč včetně DPH)

Řazení produktů

Výpis produktů

Cutasept F 1l - Dezinfekční roztok pro kůži, efektivní ochrana, bezpečný a spolehlivý, ideální pro zdravotnické potřeby.
254,66 Kč včetně DPH
210,46 Kč
Měrná cena: 210,46 Kč / 1 l

UKONČENA VÝROBA Cutasept F 1000 ml je efektivní bezbarvý alkoholový dezinfekční přípravek na kůži s okamžitým účinkem. Ideální pro rychlou dezinfekci v zdravotnictví, s...

Kód: BOD-975085
Kyslíkové brýle nosní kanyla O2 pro oxygenoterapii
14 Kč včetně DPH
12,50 Kč
Měrná cena: 0,63 Kč / 1 ks

Kyslíkové brýle jsou nosní kanyla určená k podávání kyslíku při oxygenoterapii. Tento model pro dospělé má měkčené nosní koncovky a přibližně 2m hadičku. Balení obsahuje 20...

Kód: KB
Calcium Pantothenicum Generica 30g krém pro podporu hojení a promaštění pokožky.
89,30 Kč včetně DPH
73,80 Kč
Měrná cena: 246 Kč / 100 g

Calcium Pantothenicum krém Generica 30 g je určený pro každodenní péči o suchou a namáhanou pokožku. Lehká krémová forma se snadno roztírá a je vhodná na ruce, obličej, tělo i...

Kód: D758862
Bomix Plus 5 l dezinfekční koncentrát na nástroje
1 769,12 Kč včetně DPH
1 579,57 Kč
Měrná cena: 315,91 Kč / 1 l

Bomix Plus 5l je bezaldehydový koncentrát pro manuální čištění a dezinfekci zdravotnických nástrojů včetně flexibilních endoskopů. Vyniká vysokým čisticím účinkem při...

Kód: BOD-980321
Bomix Plus 2 l dezinfekční koncentrát na nástroje
878,99 Kč včetně DPH
784,81 Kč
Měrná cena: 392,41 Kč / 1 l

Bomix Plus 2l je bezaldehydový koncentrát pro manuální čištění a dezinfekci zdravotnických nástrojů včetně flexibilních endoskopů. Vyniká čisticím účinkem při...

Kód: BOD-980320
BODE Sterillium 1L dezinfekce na ruce
Akce
342,89 Kč včetně DPH
283,38 Kč
Měrná cena: 283,38 Kč / 1 l

DOPRODEJ (ukončena výroba) Sterillium 1L - Dezinfekce Rukou: Klasický a osvědčený přípravek s efektivní ochranou. Chirurgická dezinfekce za 1,5 minuty. Zajistěte si bezpečnost...

Kód: BOD-975220
Balmea Skin Care balzám s panthenolem 500 ml
141,75 Kč včetně DPH
117,15 Kč
Měrná cena: 23,43 Kč / 100 ml

Balmea Balzám 500ml: Ideální řešení pro regeneraci a ochranu pokožky rukou. Pro ty, kdo často myjí ruce a používají dezinfekci. 

Kód: BOC1500032
Baktolin Pure 500 ml pro citlivou pokožku
127,26 Kč včetně DPH
105,17 Kč
Měrná cena: 21,03 Kč / 100 ml

Baktolin Pure 500 ml je jemná mycí emulze HARTMANN pro šetrné čištění rukou a pokožky. Má pH 5,5 neutrální k pokožce, obsahuje jemné tenzidy a neobsahuje parfemaci, barviva,...

Kód: BOD-981328
bactinylsprayinodore5l
BACTINYL SPRAY INODORE - 5L
Momentálně nedostupné
1 687,95 Kč včetně DPH
1 395 Kč
Měrná cena: 279 Kč / 1 l

BACTINYL SPRAY INODORE 5L - Rychlá a Účinná Dezinfekce pro Zdravotnická Zařízení: Tento dezinfekční sprej na bázi stabilních kysličníků je ideální pro rychlou dezinfekci malých...

Kód: NYLSPRAY5
DESILINE DC 1L dezinfekční prostředek pro prádlo, zajišťuje hygienu a svěžest.
688,49 Kč včetně DPH
569 Kč
Měrná cena: 569 Kč / 1 l

VÝROBA UKONČENA! Zažijte dokonalou čistotu s DESINFEKCE PRÁDLA DESILINE DC - 1L! Tento koncentrát nabízí efektivní dezinfekci bez poškození prádla. Bez výstražných symbolů, s...

Kód: NYLLINGE1
BACTINYL ASPIRATION 5L kanystr – Dezinfekční prostředek na bázi stabilních kysličníků od ORAPI Europe
BACTINYL ASPIRATION - 5L
Momentálně nedostupné
2 589,40 Kč včetně DPH
2 140 Kč

Zajistěte důkladnou čistotu a dezinfekci vašich cirkulačních okruhů s BACTINYL ASPIRATION v 5l balení. Tento dezinfekční prostředek nabízí vynikající mycí vlastnosti a je...

Kód: NYLASPI5
dezinfekční gel Bactimains 5l v praktickém kanystru
1 488,30 Kč včetně DPH
1 230 Kč
Měrná cena: 246 Kč / 1 l

Bactimains Dezinfekčním Gelem v 5L balení je ideální pro různá prostředí, včetně zdravotnických zařízení a potravinářských provozů, poskytujíc baktericidní, fungicidní a...

Kód: BACTIGEL5
dezinfekční gel na ruce Bactimains v praktickém balení
160,93 Kč včetně DPH
133 Kč
Měrná cena: 1,33 Kč / 1 ml

POSLEDNÍ KUS SKLADEM! Zajistěte si efektivní ochranu s Bactimains Gelem v 100ml balení s dávkovačem. Tento kompaktní hydroalkoholový dezinfekční gel zajistí rychlou a efektivní...

Kód: MANUGEL100
Bacillol AF 500 ml alkoholová dezinfekce povrchů
197,01 Kč včetně DPH
175,90 Kč
Měrná cena: 35,18 Kč / 100 ml

Bacillol AF 500 ml je hotový alkoholový dezinfekční přípravek pro rychlou dezinfekci povrchů odolných vůči alkoholu. Rychle působí, dobře smáčí povrch a po zaschnutí nezanechává...

Kód: BOD-975075
Aviril glycerinový ochranný krém na ruce 100 ml
34,24 Kč včetně DPH
28,30 Kč
Měrná cena: 0,28 Kč / 1 ml

Aviril Ochranný Krém na Ruce s Glycerinem a Mandlemi 100ml: Tento krém je esenciálním spojencem pro vaše ruce, nabízející prevenci i péči v jednom. S mandlovým olejem a...

Kód: 26
Aviril dětský zásyp s azulenem v sypačce 100 g
42,96 Kč včetně DPH
35,50 Kč
Měrná cena: 35,50 Kč / 100 g

Aviril Dětský Zásyp s Azulenem (Sypačka 100g): Okouzlující vůní a účinnou ochranou, tento zásyp je obohacený azulenem a éterickým olejem z heřmánku pro výjimečnou péči o dětskou...

Kód: 120737
Aviril dětský zásyp s azulenem náhradní sáček 100 g
28,68 Kč včetně DPH
23,70 Kč
Měrná cena: 0,24 Kč / 1 g

Aviril Dětský Zásyp s Azulenem (100g Sáček): Tento jemný zásyp pro děti je obohacen o azulen a heřmánkový éterický olej. Zklidňuje, hojí a chrání citlivou dětskou pokožku proti...

Kód: 123181
Aviril dětský olej s azulenem 50 ml
34,56 Kč včetně DPH
28,56 Kč
Měrná cena: 0,57 Kč / 1 ml

Aviril Dětský Olej s Azulenem 50ml - Tento jemný olejíček je ideální pro ošetření a čištění citlivé pokožky kojenců. Obsahující azulen a heřmánek, nabízí antiseptické,...

Kód: 124155
Balení Aurecon ušní svíčky Natural 2 ks připravené k použití
180,51 Kč včetně DPH
161,17 Kč

Aurecon Ušní Svíčky Natural 2ks - Tyto přírodní ušní svíčky poskytují uklidňující a efektivní metodu pro ušní hygienu. Balení obsahuje 2 svíčky, ideální pro jemné odstranění...

Kód: 752959
Balení Aurecon ušní sprej 50ml připravené k hygieně
213,34 Kč včetně DPH
190,48 Kč
Měrná cena: 3,81 Kč / 1 ml

Aurecon Ušní Sprej 50ml - Efektivní a šetrný sprej pro péči o uši. Tento 50ml sprej je ideální pro odstranění ušního mazu a nečistot, podporuje hygienu uší a je vhodný pro...

Kód: 741474
Aseptil100D
Aseptil / dóza 100ks /
Momentálně nedostupné
266,20 Kč včetně DPH
220 Kč

Aseptil / dóza 100ks /

Kód: ASEP100
Balení Apotheke Čaj Limetka a Grep připravené k použití
64,90 Kč včetně DPH
53,64 Kč
Měrná cena: 53,64 Kč / 1 ks

Čaj Apotheke Limetka a Grep 20x2g v balení 20 sáčků po 2 g je ideální pro chvíle relaxace. Tento ovocný čaj nabízí bohatou chuť a aroma s příjemnou kombinací jablka, šípku,...

Kód: 750337
Alpa-Dent Ústní Dezodor při použití pro svěží dech
50,19 Kč včetně DPH
41,48 Kč
Měrná cena: 1,38 Kč / 1 ml

Alpa-Dent Ústní Dezodor 30ml - Efektivní řešení pro čerstvý dech a ústní hygienu. Tento ústní dezodor poskytuje dlouhotrvající svěžest a pomáhá neutralizovat zápach z úst. Jeho...

Kód: 760293
Alpa Masážní krém s kostivalem při použití na záda a klouby
40,72 Kč včetně DPH
33,65 Kč
Měrná cena: 0,84 Kč / 1 ml

Alpa Masážní Krém s Kostivalem 40ml - Ideální pro uvolnění svalů a regeneraci kloubů, tento masážní krém využívá terapeutické vlastnosti kostivalu. Jeho kompaktní 40ml balení je...

Kód: 741136
Balení Alpa Masážní krém s kaštanem 40 ml připravené k použití
37,87 Kč včetně DPH
31,30 Kč
Měrná cena: 0,78 Kč / 1 ml

Alpa Masážní Krém s Kaštanem 40ml - Tento krém kombinuje účinky masáže s přírodní silou kaštanu, poskytující úlevu od svalového napětí a podporu krevního oběhu. Jeho praktické...

Kód: 741135

Ovládací prvky výpisu

693 položek celkem