Neohodnoceno

Ajatin Akut sprej 1% 100ml

Ajatin Akut sprej 1% 100ml

Skladem
Kód: D755603
Značka: Ajatin
90,53 Kč 74,82 Kč bez DPH
Kategorie: Dezinfekce kůže
337779528 747178600181198 9072165260580798335 n
Akce Tip

AJATIN AKUT sprej


AJATIN AKUT sprej je kapesní přípravek určený pro akutní dezinfekci rukou, ploch nebo předmětů, které by mohly být kontaminovány patogenními organismy a které by mohly způsobit infekční onemocnění.

AJATIN AKUT sprej obsahuje účinnou látku (BKC – benzalkonium bromidum), která je léty prověřená a tedy velice bezpečná pro člověka, ale velice nebezpečná pro široké spektrum mikroorganismů.

Proč AJATIN AKUT sprej?
Spolehlivě zabíjí původce onemocnění
Dezinfikuje a myje
Nebarví
Nezapáchá
Nezanechává skvrny
Je levný, ale účinný!!!
Rychle schne po aplikaci

Dezinfekční přípravek pro okamžité použití. Pro dezinfekci rukou nebo kůže v místech s možným zvýšeným výskytem choroboplodných zárodků. (Městská doprav, veřejné toalety, ordinace, úřady a instituce). 

 

Vhodný pro preventivní dezinfekci.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dezinfekce má v první pomoci při poranění kůže důležitou roli. Když dojde k odřenému lokti nebo rozbitému koleni, což se může stát kdekoli a při různých činnostech, je klíčové zabránit infekci. V takových situacích je vhodné mít v domácí lékárničce peroxid vodíku nebo dezinfekční přípravek, například Ajatin, který lze použít na ošetření ran.

Po vyčištění rány je dalším krokem ochrana, aby se rána mohla zahojit. Proto je důležité zakrýt ji náplastí, obvazem nebo obinadlem. Při každé výměně obvazu či obinadla je vhodné provést opětovnou dezinfekci rány.

Existují různé druhy Ajatin dezinfekce. Velmi oblíbenou variantou je dezinfekční tinktura, která je k dispozici s nebo bez mechanického rozprašovače a v balení o velikostech 25 ml, 50 ml nebo 1000 ml. Tato tinktura slouží k dezinfekci běžných drobných kožních poranění a také k dezinfekci kůže před chirurgickými zákroky prováděnými lékařem.

Ajatin Akut je dalším přípravkem této řady a je určen k likvidaci bakterií, nižších hub a obalených virů. Je vhodný pro dezinfekci rukou a kůže na místech s vyšším rizikem přenosu choroboplodných zárodků, jako jsou například veřejná doprava, lékařské ordinace nebo veřejné toalety. Ajatin Plus je zaměřen především na dezinfekci a čištění ploch a předmětů.

Zabezpečení a dezinfekce poranění kůže jsou tedy důležité kroky při poskytování první pomoci a minimalizují riziko infekce a komplikací při hojení ran.

Zpět do obchodu