Sáček na zvracení 20ks (s gelizující vložkou)

Kód: 147
Neohodnoceno
338,68 Kč 279,90 Kč bez DPH
Skladem

Sáček na zvracení 20ks (s gelizující vložkou)

Detailní informace

Detailní popis produktu


Popis a způsob použití: 
Sáček je určen k zachycení zvratků a tím k hygienické ochraně prostředí. Tekutá složka zvratků se rychle absorbuje do speciální vložky, která se nachází uvnitř každého sáčku. Následně dochází k proměně tekutin v gel. Současně dochází k absorbci zápachu. Po použití se sáček uzavře zatažením za modrý a bílý provázek a zlikviduje v rámci likvidace směsného odpadu. 
Upozornění: Nepoužívejte opakovaně. Skladujte mimo dosahu dětí. 
Materiál: Sáček je vyroben z polyetylénové folie, v horní části sáčku jsou navlečeny proti sobě bílý a modrý provázek sloužící k uzavření sáčku po použití. V každém sáčku je vložena absorbční vložka vyrobena z nevláknitého materiálu vyztužena polyméry z akrylátu mající schopnost absorbce a gelizace organické tekutiny do obshu 500 ml. 
Označení: Každé balení je označené referenčním číslem a dnem exspirace. Doba exspirace je 5 let. Výrobek je v souladu se směrnicí EU 93/42/CEE, zdravotní pomůcka třídy I. Při spalování produkt neprodukuje částice chloru ani jiné látky, které by se mohly měnit v dioxiny. 
Bezpečnost a skladování: Tento produkt není považován za nebezpečný ve smyslu směrnic EU. Skladujte v uzavřeném balení mimo zdroje vlhkosti. 
Balení: Jedno balení obsahuje 20 sáčků o rozměru 25x25 cm. V každém sáčku je absorbční podložka o rozměru13x24 cm. V přepravním kartonu je 21 balení. 
Likvidace: V rámci likvidace směsného odpadu. V případě použití u infekčních pacientů likvidace podle pravidel likvidace nemocničního odpadu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: