Neohodnoceno

Sáček na zvracení 20ks (s gelizující vložkou)

Sáček na zvracení 20ks (s gelizující vložkou)

Skladem
Kód: 0147
Značka: Dr. Helewa
338,68 Kč 279,90 Kč bez DPH


Popis a způsob použití: 
Sáček je určen k zachycení zvratků a tím k hygienické ochraně prostředí. Tekutá složka zvratků se rychle absorbuje do speciální vložky, která se nachází uvnitř každého sáčku. Následně dochází k proměně tekutin v gel. Současně dochází k absorbci zápachu. Po použití se sáček uzavře zatažením za modrý a bílý provázek a zlikviduje v rámci likvidace směsného odpadu. 
Upozornění: Nepoužívejte opakovaně. Skladujte mimo dosahu dětí. 
Materiál: Sáček je vyroben z polyetylénové folie, v horní části sáčku jsou navlečeny proti sobě bílý a modrý provázek sloužící k uzavření sáčku po použití. V každém sáčku je vložena absorbční vložka vyrobena z nevláknitého materiálu vyztužena polyméry z akrylátu mající schopnost absorbce a gelizace organické tekutiny do obsahu 500 ml. 
Označení: Každé balení je označené referenčním číslem a dnem exspirace. Doba exspirace je 5 let. Výrobek je v souladu se směrnicí EU 93/42/CEE, zdravotní pomůcka třídy I. Při spalování produkt neprodukuje částice chloru ani jiné látky, které by se mohly měnit v dioxiny. 
Bezpečnost a skladování: Tento produkt není považován za nebezpečný ve smyslu směrnic EU. Skladujte v uzavřeném balení mimo zdroje vlhkosti. 
Balení: Jedno balení obsahuje 20 sáčků o rozměru 25x25 cm. V každém sáčku je absorbční podložka o rozměru13x24 cm. V přepravním kartonu je 20 balení. 
Likvidace: V rámci likvidace směsného odpadu. V případě použití u infekčních pacientů likvidace podle pravidel likvidace nemocničního odpadu.

Sáček na zvracení 20ks (s gelovou vložkou) - Praktické řešení pro nevolnost

Nikdo z nás si nepřeje zažívat nevolnost nebo zvracení, ale bohužel se to stává. Ať už jste na cestách, veřejných dopravních prostředcích nebo doma, je dobré být připraveni na takové situace. Právě k tomu slouží sáček na zvracení s gelovou vložkou.

Co je sáček na zvracení s gelovou vložkou?

Sáček na zvracení s gelovou vložkou je malý, lehký a hygienický obal, který slouží k zachycení zvracení. Jedná se o praktické řešení, které lze snadno uložit do kabelky, batohu nebo kufru, a mít ho vždy po ruce, když je to potřeba.

Gelová vložka uvnitř sáčku je klíčovým prvkem. Dokáže rychle absorbovat tekutiny a přeměnit je na gel. To pomáhá minimalizovat nepříjemný zápach a zabraňuje úniku kapalin z obalu. Díky tomu je zvracení méně nepříjemné a hygieničtější.

Kdy je vhodné sáček na zvracení použít?

Sáček na zvracení je užitečný ve všech situacích, kdy hrozí nevolnost nebo zvracení. Pokud trpíte kinetózou (nadměrná citlivost na pohyb), často cestujete, nebo máte problémy s trávením, může být tento sáček nepostradatelným pomocníkem.

Můžete ho mít s sebou při dlouhých cestách, plavbách, letech nebo na výletech do přírody. Je také užitečný pro rodiny s dětmi, které se často mohou dostat do situací, kdy potřebují rychlou reakci.

Jak správně použít sáček na zvracení?

Použití sáčku na zvracení je velmi jednoduché. Stačí ho rozložit, otevřít a přiložit k ústům, když cítíte potřebu zvracet. Gelová vložka uvnitř provede zbytek práce a zajistí, že vše zůstane uvnitř sáčku.

Po použití stačí sáček pečlivě zavřít, aby se zabránilo jakémukoli úniku, a vyhodit ho do odpadkového koše. Některé sáčky jsou vybaveny uzavíracím mechanismem, který umožňuje opakované použití.

Závěr

Sáček na zvracení s gelovou vložkou je jednoduchý, ale velmi užitečný produkt, který vám může ušetřit nepříjemné chvíle při nevolnosti. Je vhodný pro každého, kdo má sklony k nevolnosti nebo trpí kinetózou. Mějte ho vždy po ruce, a budete připraveni na jakoukoli situaci. Sáček na zvracení je malý krok pro vaši pohodu, ale obrovský krok pro udržení komfortu ve stresujících chvílích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu