Neohodnoceno

Perlan 45g 0,5x100m role neperforovaná

Perlan 45g 0,5x100m role neperforovaná

Skladem
Kód: 238
Značka: Perlan
646,62 Kč 534,40 Kč bez DPH

Používá se nejčastěji jako různé hygienické podložky pod pacienty, utěrky, ručníky, bryndáky, předložky, žínky atd.

Revoluční Využití Perlanu: Neuvěřitelná Všestrannost Jednoho Materiálu

Představujeme vám Perlan, jedinečný materiál, jehož široké spektrum využití vás ohromí. Původně navržen pro zdravotnické účely, dnes najdeme Perlan téměř ve všech sférách lidské činnosti. V každém koutě světa objevují spokojení uživatelé nové a inovativní aplikace. To vše díky odvaze těchto anonymních experimentátorů, kteří otevřeli cestu k nečekaným možnostem. Nechte se strhnout do světa Perlanu a jeho ohromující všestrannosti.

Pohřebnictví - Ekologická Důstojnost:

Perlan našel své místo i v oblasti pohřebnictví. Díky své snadné ekologické odbouratelnosti se stává ideální volbou pro výstelku rakví, dekoraci hrobů či obřadních síní. Jeho přirozená rozložitelnost v zemi přináší důstojnost poslední cesty.

Potravinářství - Kvalita a Bezpečnost:

V potravinářství se Perlan stává klíčovým partnerem. Jeho filtrační schopnosti nacházejí využití při výrobě oblíbených pochutin jako jsou chipsy, křupky, oříšky či mandle. Balení čajů získává nový rozměr díky Perlanu, který slouží jako obalový materiál pro moderní balící stroje. V mlékárenském průmyslu zaručuje Perlan kvalitu sušeného mléka prostřednictvím filtrace.

Stavebnictví - Více než jen Materiál:

Perlan se stává součástí stavebního průmyslu. Jeho vlastnosti se uplatňují ve výrobě podstřešních difúzních fólií jako jejich absorbční komponenty, zajišťující optimální mikroklima.

Strojírenství - Chrání a Zlepšuje:

Ve světě strojírenství přináší Perlan revoluci. Filtrace hydraulických olejů či chladících emulsí při zpracování kovů zajišťuje optimální výkonnost strojů. V telekomunikacích a elektrotechnice čistí Perlan vzduch v klimatizačních systémech a chrání citlivé systémy před prachovými nečistotami. Dokonalá separace mezi vodiči zaručuje bezpečnost v elektroinstalacích.

Nenechte si ujít Perlan - materiál, který mění svět. Přináší kvalitu, spolehlivost a ohromující všestrannost. Zainvestujte do budoucnosti s Perlanem a využijte nejlepšího, co svět materiálů může nabídnout.

 

Obrázek filtrace

 

Zemědělství: Pro zemědělství se Perlan používá od počátku své výroby. Slouží zde pro spádovou filtraci při prvotnímu ošetření mléka. Dále se zde používá jako jednorázové utěrky na ošetření skotu.

 

Obrázek filtrace

 

Další použití: Z dalších použitích Perlanu můžeme jmenovat pedikúry, manikúry, masážní salóny, kosmetiky apod. Stal se potřebou fotografů, při vytváření dekorativních pozadí, ideálním materiálem pro dočasné zamaskování nevzhledných stěn a stropů, při hromadných oslavách jako jednorázový "nekonečný" ubrus, dále jako krycí materiál v čalounictví a při výrobě nábytku, v domácnostech na běžné úklidové práce, jako je umývání nádobí, podlah a podobnému širokému využití.

 

Díky své mimořádné savosti se po povodních v roce 2002 stal neocenitelným pomocníkem při vysoušení archiválií v Národní knihovně České republiky.

 

Obrázek filtrace

 Obrázek filtrace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu