Neohodnoceno

Papír na vyšetřovací stůl MedixPro Paper barevný 50cmx50m - ROLE

Papír na vyšetřovací stůl MedixPro Paper barevný 50cmx50m - ROLE

Skladem
Kód: L50N-50
Značka: Medixpro
139,15 Kč 115 Kč bez DPH 139,15 Kč / 1 ks

Získat papír na vyšetřovací stůl MedixPro Paper je jako dát Vaší ordinaci nový dech a pacientům příjemný zážitek. Na rozdíl od standardní bílé barvy, kterou znáte již léta, jsme rozšířili naši nabídku o pastelové barvy, které oživí Vaši ordinaci a zpříjemní pacientům návštěvu.

Tento papír na vyšetřovací stůl MedixPro Paper je 100% dvouvrstvý s buničinou a perforací po 50 cm, což zajišťuje jednoduchou manipulaci a minimalizaci ztrát. Navíc jedna role má úctyhodných 50 metrů, což znamená, že jedna role Vám vydrží opravdu dlouho.

Odolné krycí vrstvy lůžek jsou dnes absolutním hygienickým standardem. Nesmí chybět na žádném ošetřujícím lůžku, aby bylo k dispozici pro každého pacienta vždy čisté a hygienické prostředí, a zároveň byla zajištěna účinná ochrana před bakteriemi a nečistotou.

Máme širokou paletu pastelových barev, ze kterých si můžete vybrat: bílá, žlutá, meruňková, růžová, fialová, limetková, zelená a modrá. Stačí nám pouze sdělit požadovanou barvu v poznámce u objednávky.

Přineste do své ordinace svěžest a originalitu s papírem na vyšetřovací stůl MedixPro Paper a dejte svým pacientům ten nejlepší zážitek.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Moderní lékařství mnohem častěji upozorňuje na estetiku míst, ve kterých jsou pacienti přijímáni. Vkusně zařízené interiéry oplývající barvami mají velice pozitivní vliv na pacienty a zmírňují stres spojený s léčbou.

 

Lékařské podložky, které vyrábíme již více než dvacet let, tento trend podporují. Představujeme Vám nabídku vysoce kvalitních výrobků s dosud nebývalou barevnou škálou, připravených v pečlivě navržených baleních. Nabízíme Vám výrobky, které mají kromě vysoké funkčnosti také jedinečné, ve své třídě, estetické hodnoty. Jsme rádi, že Vám můžeme představit quality & design.

Zpět do obchodu