Neohodnoceno

Mikrozid universal liquid 1 l s rozprašovačem

Mikrozid universal liquid 1 l s rozprašovačem

Skladem
Kód: SCH70000998
Značka: Mikrozid
303,75 Kč 251,03 Kč bez DPH

 

Popis produktu

Mikrozid universal Liquid 1l s rozprašovačem

Nízkoalkoholová, rychlá dezinfekce neinvazivních zdravotnických prostředků a povrchů.
 • ​vhodný k dezinfekci citlivých povrchů komunikačních zařízení
 • dermatologicky testován
 • k okamžitému použití
Opblast použití:
 • Výrobek je vhodný k dezinfekci zdravotnických prostředků a ostatních povrchů. Náš univerzální a rychlý dezinfekční prostředek je také vhodný k dezinfekci citlivých komunikačních zařízení.
  Chytré telefony a tablety patří mezi nejběžnější dotykové kontaktní plochy. S přípravkem mikrozid® universal liquid mohou být bezpečně ošetřeny bez poškození materiálů.
Účinnost:
 • Baktericidní, omezeně virucidní, levurocidní, tuberkulocidní
Použití:
 • Naneste neředěný přípravek na povrch, rozetřete a nechte působit. Zajistěte úplné zvlhčení a udržujte povrch vlhký po celou dobu expozice. Zajistěte, aby všechny viditelné nečistoty byly odstraněny před dezinfekcí. Postříkejte povrch z dálky cca. 30 cm (přibližně 40 ml/m²) a nechte uschnout.
 • Pro účinnost na adenovirus a Mycobacterium tuberculosis, udržujte povrch mokrý po celou dobu expozice. Pouze pro profesionální použití. Jakékoli závažné incidenty související s produktem mají být oznámeny výrobci a příslušnému orgánu.
 • Přípravek není určen pro finální dezinfekci semikritických a kritických zdravotnických prostředků! Přípravek může být použit bez rukavic v závislosti od epidemiologické situace a bezpečnosti práce.
Složení:
 • 100 g roztoku obsahuje následující aktivní látky: 17,4 g Propan-2-ol, 12,6 g Ethanol (94 % w/w)
  Označení podle nařízení o shodě (EC) No. 648/2004: < 5% aniontové povrchově aktivní látky
Baleno:
 • 1 litr
 • min. 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mikrozid je vysoce účinný dezinfekční prostředek, který je široce používán v různých zdravotnických zařízeních a prostředích. Jeho formulace zahrnuje široké spektrum účinnosti proti bakteriím, virům a houbám, což z něj činí ideální volbu pro boj s infekčními agens. Mikrozid je dostupný ve formě ubrousků nebo kapaliny s různými objemy, což usnadňuje jeho použití na různých površích a předmětech.

Mikrozid Sensitive liquid je zvláštní verze tohoto dezinfekčního prostředku, která je šetrnější k pokožce a citlivým povrchům, aniž by snížila svou účinnost. Jeho kvalitní složení umožňuje dezinfikovat a zabezpečit prostředí bez poškození materiálů. Díky vlastnostem Mikrozidu můžete bezpečně a spolehlivě chránit své zdraví a zdraví ostatních. Vyberte Mikrozid a dejte přednost kvalitní dezinfekci pro vaše potřeby.

Zpět do obchodu