Neohodnoceno

Medwipes dezinfekční vlhčené utěrky 180x200 mm, 100 ks (náhrada ze Sterimed)

Utěrka vlhčená dezinfekcí bez alkoholu a bez parfemace se širokospektrou účinností je vhodná pro citlivé povrchy a neodvoditelné lékařské přístroje.

 

Skladem
Kód: MED100
Značka: Steridis
282,60 Kč 341,95 Kč včetně DPH 2,83 Kč / 1 ks
Kategorie: Dezinfekce kůže

Utěrka vlhčená dezinfekcí bez alkoholu se širokospektrou účinností je vhodná pro citlivé povrchy a neodvoditelné lékařské přístroje. Utěrky jsou jednorázové, velice rychle usychají, nezanechávají rezidua. Vyznačuje se vysokou čistící schopností a širokou možností použití. Hodí se také pro dezinfekci jídelních stoliček, postýlek, hraček, přebalovacích pultů, autosedaček, kočárků, odsávaček mléka, cvičících karimatek, stolů. židlí, klik dveří, toalet a mnoho dalšího. Jsou z biologicky rozložitelných vláken, šetrné k životnímu prostředí. Balení obsahuje 100 kusů, rozměr utěrky je 18 x 20 cm. Utěrky jsou neparfémované a obal je recyklovatelný. 

Dezinfekční ubrousky Medwipes lze použít na lékařské přístroje, UZ sondy, inkubátory, EKG balonkové elektrody a svorky, monitory, klávesnice a další citlivé materiály. Medwipes jsou biocidní produkt PT2 a PT4 (dezinfekční prostředky pro porvrchy, materiály, zařízení a nábytek, které přicházeji i nepřicházejí do styku s potravinami). Produkt je připraven k jednorázovému použití. Odklopte víčko a odlepte samolepicí etiketu. Vytáhněte ubrousek z balíčku. K vyčištění 1 m² jsou třeba 3 ubrousky. Nechte působit 5 minut. Neoplachujte.

TRVALÁ NÁHRADA ZA STERIMED100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu