Hotové obvazy

Hotový Obvaz: Vaše Kompletní a Pohodlné Řešení pro Léčbu Ran

Máte ránu, která potřebuje odbornou péči? Hotový obvaz je vaším all-in-one partnerem pro ochranu a podporu hojení! Jedná se o univerzální řešení, které kombinuje různé speciální vrstvy a materiály pro maximální účinnost.

Proč je hotový obvaz tak revoluční? Je to díky jeho multifunkčnímu designu:

  1. Ochranná Vrstva: První vrstva, která přichází do kontaktu s vaší ranou, je vyrobena z ultra měkkého a prodyšného materiálu. Nejenže to přináší pohodlí, ale také umožňuje esenciální proudění vzduchu, čímž se snižuje riziko infekce.

  2. Absorpční Vrstva: Nikdo nechce mít ranu zamořenou bakteriemi a tekutinami. Díky absorpční vrstvě, která vychytává exsudát, vaše rána zůstane čistá, zatímco se minimalizuje riziko dalších komplikací, jako je macerace. Plus, vytváří ideální vlhké prostředí pro rychlejší hojení.

  3. Antimikrobiální Vrstva: Některé hotové obvazy jdou ještě dál s vrstvou, která aktivně bojuje proti bakteriím! To vám dává extra klid a jistotu, že vaše rána je chráněna před nebezpečnými infekcemi.

Jedním z nejlepších prvků hotového obvazu je jeho uživatelská přívětivost. Ať už jste profesionál nebo se o sebe staráte doma, jeho design usnadňuje aplikaci. Samolepící pásky nebo suché zipy znamenají, že není potřeba zápasit s komplikovanými fixacemi. A pro ty, kdo potřebují extra stabilitu, některé verze nabízejí i elastické pásy pro perfektní přizpůsobení.

Tak proč čekat? Objednejte si svůj hotový obvaz ještě dnes a dejte svému tělu péči, kterou si zaslouží! Vaše hojení nemůže čekat!

Nejprodávanější

hotovy2steril
 
10,06 Kč
(8,75 Kč bez DPH)
hotovy3steril
 
12 Kč
(10,43 Kč bez DPH)
Obvaz hot s 2Pols nest
 
12,65 Kč
(11 Kč bez DPH)
Obvaz hot s Pols nest
 
11,50 Kč
(10 Kč bez DPH)
hotovy2steril
8,75 Kč bez DPH
10,06 Kč

Obvaz hotový sterilní č.2 s polštářkem (šířka 6cm)

Kód: 323
hotovy3steril
10,43 Kč bez DPH
12 Kč

Obvaz hotový sterilní č.3 s polštářkem (šířka 8cm)

Kód: 0324
Obvaz hot s 2Pols nest
11 Kč bez DPH
12,65 Kč

Obvaz hotový 2 polštářky nesterilní

Kód: 475
Obvaz hot s Pols nest
10 Kč bez DPH
11,50 Kč

Obvaz hotový 1 polštářek nesterilní

Kód: 474
4 položek celkem
Zpět do obchodu