Neohodnoceno

Softasept N barevný 5L

Softasept N barevný 5L

Na objednávku
Kód: BRA19347
Značka: Softasept
1 205,23 Kč 996,06 Kč bez DPH
Kategorie: Dezinfekce kůže

Tato alkoholová dezinfekce na kůži s názvem "Softasept® N coloured" je určena k dezinfekci kůže před chirurgickými zákroky, punkcemi, injekcemi a vakcinacemi ve všech oblastech zdravotnictví, domácí péči, dialýze a lékařské praxi. Má několik klíčových vlastností a výhod:

Vlastnosti a výhody:

  1. Široké spektrum účinnosti: Tato dezinfekce je účinná proti různým mikroorganismům, včetně bakterií (včetně MRSA), tuberkulózy, kvasinek a virů, včetně obalených i neobalených virů.

  2. Rychlý účinek: Má rychlý účinek, s expoziční dobou pouze 15 sekund před injekcemi a punkcemi. Pro některé specifické aplikace, jako jsou punkce kloubů nebo příprava operačního pole, je expozice 60 sekund. Na kůži bohaté na tukové žlázy se doporučuje expozice 2,5 minut.

  3. Aktivní látky: Obsahuje ethanol v koncentraci 74,1 g (100%) a 2-propanol v koncentraci 10,0 g.

  4. Testováno dle standardů: Bylo testováno podle různých evropských standardů, včetně EN 13727, EN 13624, EN 14348 a EN 14476.

  5. Okamžitě k použití: Nemusíte dezinfekční roztok ředit, je připraven k použití.

  6. Čirý i barvený roztok: Může být k dispozici jak v čiré, tak i barvené variantě.

Upozornění: Používejte tuto dezinfekci na kůži bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku, abyste zajistili správné a bezpečné použití.

Tento produkt je vhodný pro rychlou dezinfekci kůže před různými zdravotními postupy a zákroky a pomáhá snižovat riziko infekcí a šíření mikroorganismů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu