Neohodnoceno

ORAPI Europe, Francie DEZINFEKČNÍ SPREJ BACTINYL SPRAY INODORE - 750ML

ORAPI Europe, Francie DEZINFEKČNÍ SPREJ BACTINYL SPRAY INODORE - 750ML

Skladem u dodavatele
Kód: NYLSPRAY750
393,25 Kč 325 Kč bez DPH

Dezinfekční Sprej BACTINYL SPRAY INODORE

Tento dezinfekční sprej je navržen pro rychlou dezinfekci malých ploch postřikem ve zdravotnických zařízeních různých typů, včetně pediatrie a neonatalogie. Je také vhodný pro dezinfekci dýchacích masek, nebulizátorů, inhalátorů a zvlhčovačů. Zde jsou některé z jeho klíčových vlastností:

  1. Stabilní Kyslíčky: Sprej je založen na stabilních kyslíčcích, které jsou účinným dezinfekčním prostředkem.

  2. Baktericidní, Fungicidní a Virucidní Účinnost: Sprej má baktericidní účinnost včetně účinnosti proti bakteriím, jako je Escherichia coli a MRSA, fungicidní účinnost a virucidní účinnost proti virům, včetně HIV, polioviru, hepatitidy A, adenoviru, herpes viru, rotaviru a viru H1N1.

  3. Bez Výstražných Symbolů: Sprej nemá předepsaný žádný výstražný symbol, což znamená, že není nebezpečný pro ovzduší.

  4. Bez Barvy a Zápachu: Sprej je bezbarvý a bez zápachu, není parfémován, což znamená, že nezanechává nepříjemný zápach.

  5. Výrobce: Sprej je vyráběn společností ORAPI Europe ve Francii, což zaručuje kvalitu produktu.

Tento dezinfekční sprej je praktickým nástrojem pro rychlou dezinfekci různých povrchů a zařízení ve zdravotnických zařízeních. Díky svým vlastnostem nabízí účinnou dezinfekci bez zápachu a nepohodlí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Orapi Europe France je respektovaný výrobce a distributor široké škály profesionálních čisticích a hygienických produktů, průmyslových maziv a údržbářských řešení. Tato značka je známá pro svou inovaci, kvalitu a udržitelnost, nabízí produkty, které jsou efektivní a bezpečné pro různé průmyslové sektory, včetně automobilového průmyslu, leteckého průmyslu, potravinářství a zdravotnictví.

Zpět do obchodu