Neohodnoceno

ORAPI Europe, Francie ACTI´TROLLEY - 5L (dezinfekce nemocničních vozíků)

ORAPI Europe, Francie ACTI´TROLLEY - 5L (dezinfekce nemocničních vozíků)

Skladem u dodavatele
Kód: TROLLEY5
1 185,80 Kč 980 Kč bez DPH

ACTI´TROLLEY: Dezinfekce Nemocničních Vozíků s Okamžitou Účinností

ACTI´TROLLEY je vynikajícím prostředkem pro mytí a dezinfekci nemocničních vozíků, zejména pacientských vozíků, které přicházejí do styku s potravinami. Tento dezinfekční roztok je připraven k okamžitému použití a nabízí několik výhod:

Rychlá Dezinfekce: ACTI´TROLLEY má rychlý účinek proti bakteriím, plísním a virům. Dezinfekční účinnost lze dosáhnout již během 5-30 minut.

Snadná Aplikace: Lze použít formou otírání plochy hadříkem nebo houbičkou, nebo přímo postřikem, což zvyšuje jeho praktičnost.

Široké Spektrum Účinnosti: ACTI´TROLLEY má účinek proti bakteriím, plísním a virům, což zaručuje vysoký standard hygieny.

Dostupnost: Tento dezinfekční prostředek je k dispozici v kanystru o objemu 5 litrů, což zaručuje dostatečnou zásobu pro vaše potřeby.

Výrobce: ACTI´TROLLEY je vyráběn společností ORAPI Europe ve Francii, což zaručuje vysokou kvalitu.

Zvolte ACTI´TROLLEY pro efektivní a rychlou dezinfekci nemocničních vozíků s okamžitou účinností. Díky němu zajistíte bezpečí a hygienu ve vašem zdravotnickém zařízení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Orapi Europe France je respektovaný výrobce a distributor široké škály profesionálních čisticích a hygienických produktů, průmyslových maziv a údržbářských řešení. Tato značka je známá pro svou inovaci, kvalitu a udržitelnost, nabízí produkty, které jsou efektivní a bezpečné pro různé průmyslové sektory, včetně automobilového průmyslu, leteckého průmyslu, potravinářství a zdravotnictví.

Zpět do obchodu