Neohodnoceno

Hygiene Nature France DEZINFEKCE DYACIL MAXI - 5L (přírodní produkt účinný na koronavirus)

Hygiene Nature France DEZINFEKCE DYACIL MAXI - 5L (přírodní produkt účinný na koronavirus)

Skladem u dodavatele
Kód: DESIDYA
1 784,75 Kč 1 475 Kč bez DPH

DEZINFEKCE DYACIL MAXI - 5L: Maximální Ochrana pro Váš Prostor

Chcete-li zajistit bezpečnost vašeho prostoru a zachovat čistotu a hygienu na profesionální úrovni, není tu lepší volba než DYACIL MAXI. Tento úžasný dvoufunkční prostředek vám umožní čištění a dezinfekci ploch, předmětů a nábytku s nejvyšší efektivitou. A to není vše! DYACIL MAXI má také potravinářskou homologaci TP4, což ho činí ideální volbou pro všechny prostředky, které přicházejí do styku s potravinami.

S DYACIL MAXI máte jistotu, že vaše kolektivní kuchyně, potravinářské výrobny, zemědělské provozy a další podniky budou vždy v perfektním stavu. Tento dezinfekční prostředek lze použít jak manuálně, tak strojově (vytírání, postřik nebo namáčení), což z něj dělá skvělý nástroj pro rychlé a efektivní čištění a dezinfekci.

A co je nejdůležitější, DYACIL MAXI byl laboratorně testován a prokázáno, že je účinný na koronavirus při koncentraci 2 % za pouhých 15 minut podle normy EN 14476. S DYACIL MAXI máte klid v duši, že vaše prostředí je plně chráněno.

Tento biocid je také certifikován organizací ECOCERT a obsahuje až 98,4 % přísad rostlinného nebo minerálního původu, což z něj činí šetrnou volbu pro životní prostředí. S DYACIL MAXI získáte maximální dezinfekční účinnost, včetně BAKTERICIDNÍ, FUNGICIDNÍ a VIRUCIDNÍ ochrany, včetně koronaviru.

Nenechte si tuto jedinečnou příležitost ujít. DYACIL MAXI je vaší první linií obrany proti škodlivým mikroorganismům. Objednejte si ho ještě dnes!


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu