Močové katétry pro muže za neodolatelné ceny

Vždy usilujeme o to, nabízet našim zákazníkům nejlepší ceny na trhu zdravotnických potřeb. V této akční nabídce vám přinášíme dva vysoce kvalitní močové katétry určené speciálně pro muže s délkou 40 cm.

  1. Katétr močový Foley nelaton pro muže

    Tento katétr je k dispozici v mnoha variantách - od 12CH až po 24CH. Je navržen tak, aby splňoval potřeby většiny pacientů. Je vybaven balónkem o objemu 5ml až 15ml a dodává se v balení po 10ks. Katétr je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, což zajišťuje jeho bezpečnost a pohodlí při použití. Více informací a aktuální cenu najdete zde.

  2. Katétr urologický močový mužský Tiemann

    Stejně jako předchozí model, i tento katétr je k dispozici v různých variantách - od CH12 až po CH24. Katétr je speciálně navržen pro muže a je vybaven balónkem o objemu 5-15ml. I tento katétr je dodáván v baleních po 10ks. Své mimořádné vlastnosti dluží kvalitním materiálům, z nichž je vyroben. Detailní informace a aktuální cena jsou k dispozici zde.

Oba tyto katétry jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní řešení za výhodnou cenu. Díky naší akční nabídce máte nyní jedinečnou příležitost pořídit si je za ještě atraktivnější cenu.

Neváhejte, nabídka je časově omezena. Investujte do kvality a komfortu za neodolatelné ceny.

Zpět do obchodu