Náhradní plnění dle §81 zákona č. 435/2004 Sb.

Zdravotnický Materiál - Velkoobchod s.r.o přináší důležitou zprávu pro podnikatele. V souladu s §81 zákona č. 435/2004 Sb. máte možnost využít náhradního plnění a zároveň se vyhnout daňovým povinnostem za nesplnění podmínky zaměstnávání osob se zdravotním postižením. K tomu vám nabízíme limit bez DPH ve výši 3 759 754,55 Kč, který můžete využít do konce roku 2023.

 

Využijte výhodný limit bez DPH pro podporu zaměstnanosti osob se zdravotním postižením

 

Tímto mechanismem můžete nejen podpořit sociální inkluzi a rovnocenné uplatnění osob se zdravotním postižením na trhu práce, ale také snížit své daňové závazky. Náhradní plnění poskytuje ochranu zaměstnancům i firmám při ukončení pracovního vztahu.

Zdravotnický Materiál - Velkoobchod s.r.o vám umožňuje využít tento výhodný limit bez DPH a usnadnit vám nákup zdravotnických materiálů. Navštivte naše webové stránky pod tímto odkazem: Firmy nabízející náhradní plnění pro podrobnosti o náhradním plnění zákon a našem sortimentu.

Tuto možnost můžete využít pouze do konce roku 2023, takže neváhejte. Přispějte k sociální inkluzi a zároveň získáte daňové výhody. Nakupujte u nás a využijte limit bez DPH ve výši 3 759 754,55 Kč.

Pro více informací o náhradním plnění 2024 a dalších souvisejících tématech, jako je výpočet náhradního plnění, navštivte naše webové stránky. Zde se také dozvíte více o povinnosti zaměstnávat osoby se zdravotním postižením a možnostech jejího splnění.

Závěr: Využijte náhradní plnění podle §81 zákona o zaměstnanosti a získáte limit bez DPH ve výši 3 848 235,57 Kč pro letošní rok. Navštivte naše webové stránky pod tímto odkazem "výpočet náhradního plnění" a získejte všechny informace pro efektivní využití této výhody. Podpořte zaměstnanost osob se zdravotním postižením a zároveň snižte daňové závazky. Těšíme se na vás!

Zpět do obchodu