Vážení zákazníci, čeká na vás speciální překvapení po dokončení objednávky v sekci "Máme pro Vás dárek". Těšíme se na vaše nákupy. Kolektiv Zdravotnicke-Materialy.cz

§81 zákona č. 435/2004 Sb. | www.zdravotnicke-materialy.cz

Zdravotnický Materiál - Velkoobchod s.r.o přináší důležitou zprávu pro podnikatele. V souladu s §81 zákona č. 435/2004 Sb. máte možnost využít náhradního plnění a zároveň se vyhnout daňovým povinnostem za nesplnění podmínky zaměstnávání osob se zdravotním postižením. K tomu vám nabízíme limit bez DPH ve výši 3 759 754,55 Kč, který můžete využít do konce roku 2023.

 

Využijte výhodný limit bez DPH pro podporu zaměstnanosti osob se zdravotním postižením

 

Tímto mechanismem můžete nejen podpořit sociální inkluzi a rovnocenné uplatnění osob se zdravotním postižením na trhu práce, ale také snížit své daňové závazky. Náhradní plnění poskytuje ochranu zaměstnancům i firmám při ukončení pracovního vztahu.

Zdravotnický Materiál - Velkoobchod s.r.o vám umožňuje využít tento výhodný limit bez DPH a usnadnit vám nákup zdravotnických materiálů. Navštivte naše webové stránky na adrese www.zdravotnicke-materialy.cz pro podrobnosti o náhradním plnění a našem sortimentu.

Tuto možnost můžete využít pouze do konce roku 2023, takže neváhejte. Přispějte k sociální inkluzi a zároveň získáte daňové výhody. Nakupujte u nás a využijte limit bez DPH ve výši 3 759 754,55 Kč. 

Závěr: Využijte náhradní plnění podle §81 zákona o zaměstnanosti a získáte limit bez DPH ve výši 3 848 235,57 Kč pro letošní rok. Navštivte naše webové stránky na https://www.zdravotnicke-materialy.cz/nahradni-plneni-dle-zakona-o-zamestnanosti/ a získejte všechny informace pro efektivní využití této výhody. Podpořte zaměstnanost osob se zdravotním postižením a zároveň snižte daňové závazky. Těšíme se na vás!

Zpět do obchodu