Odběr u nás ve skladu

Zdravotnický Materiál - Velkoobchod s.r.o nabízí novou službu osobního odběru a slevy na nákupy. 

Olomouc - Zdravotnický Materiál - Velkoobchod s.r.o nabízí novou službu osobního odběru pro zákazníky, kteří si chtějí své objednávky vyzvednout přímo na adrese pro osobní odběr na ulici Na Zákopě 2 v Olomouci. Tuto službu zavedli s cílem usnadnit zákazníkům nakupování a snížit náklady na expedici.

"Jsme rádi, že můžeme nabídnout našim zákazníkům tuto novou službu osobního odběru. Věříme, že tuto možnost využijí zejména ti, kteří mají v Olomouci a okolí své ordinace a nemají čas čekat na doručení, Tato služba je dostupná i pro zákazníky, kteří pouze projíždějí Olomoucí nebo se rozhodnou dorazit k nám osobně." říká mluvčí společnosti.

Firma také nabízí slevy pro zákazníky, kteří si své objednávky vyzvednou osobně. "Snažíme se našim zákazníkům co nejvíce vyjít vstříc a proto jsme zavedli slevu na nákupy při osobním odběru. Věříme, že tuto výhodu ocení zejména naši pravidelní zákazníci," dodává mluvčí.

Zákazníci si mohou zboží objednat prostřednictvím telefonu nebo e-mailu a poté si je mohou vyzvednout na adrese pro osobní odběr od pondělí do pátku v době od 8 do 14 hodin po předchozí domluvě. Slevy na nákupy při osobním odběru se vztahují na celý sortiment zdravotnických materiálů.

Společnost doufá, že nová služba osobního odběru a slevy na nákupy přilákají více zákazníků a zvýší se tak spokojenost s nakupováním zdravotnických materiálů.

Tato služba umožňuje firmám a organizacím snadný a rychlý přístup k potřebnému zdravotnickému materiálu a vybavení. Nicméně, jak je uvedeno výše, je podmíněna dobrou platební morálkou a platí i v případě, kdy je uplatněno náhradní plnění dle zákona o zaměstnanosti.

Využití této služby může firmám a organizacím ušetřit čas a peníze, neboť nabízí možnost osobního odběru zboží na naši adrese v Olomouci, a tím odpadají náklady na expedici. Kromě toho je také možné získat slevy na nákupy v případě většího množství objednaného zboží.

Jsme si vědomi důležitosti zdravotnického materiálu a vybavení pro správné fungování firem a organizací. Proto se snažíme nabízet nejen kvalitní produkty, ale i služby, které umožní našim zákazníkům snadný a efektivní přístup k potřebnému materiálu.