PVC

Naše PVC rukavice jsou vysoce kvalitní ochranné rukavice vyrobené z PVC materiálu (polyvinylchloridu). Tyto rukavice nabízejí spolehlivou ochranu a jsou vhodné pro různé aplikace v mnoha odvětvích, včetně průmyslu, úklidu, zemědělství a dalších oblastí, kde je potřeba ochrana rukou.

PVC rukavice jsou odolné proti průniku tekutin, chemikálií a nečistot. Poskytují spolehlivou ochranu před potenciálně nebezpečnými látkami a minimalizují riziko kontaminace. Jsou také odolné proti oděru a trhání, což zajišťuje jejich dlouhou životnost.

Tyto rukavice jsou snadno nasazovatelné a pohodlné na nošení. Jsou vyrobeny z měkkého a flexibilního PVC materiálu, který umožňuje pohyb a manipulaci s předměty. Díky svému antiskid povrchu poskytují dobrý úchop i v kluzkých podmínkách.

Naše PVC rukavice splňují přísné normy kvality a hygieny. Jsou jednorázové nebo opakovaně použitelné, v závislosti na jejich typu, a jsou snadno čistitelné. Při práci ve znečištěném prostředí nebo při manipulaci s chemikáliemi jsou PVC rukavice ideální volbou.

Vyberte si naše PVC rukavice a užijte si výhody spolehlivé ochrany, pohodlí a bezpečnosti při vaší práci.

Nejprodávanější

Rukavice PVC
 
43,58 Kč
(36,02 Kč bez DPH)
1 položek celkem
Rukavice PVC
36,02 Kč bez DPH
43,58 Kč

Rukavice - Ricoplast PVC (100ks) PE

Kód: RAU50846