Neohodnoceno

Lavosept roztok UNIVERZÁL sprej, dezinfekce na kůži

Lavosept roztok UNIVERZÁL sprej, dezinfekce na kůži

Skladem
Kód: 013102M20U
Značka: Lavosept
134,31 Kč 111 Kč bez DPH
Kategorie: Dezinfekce kůže

Dezifekce Lavosept® Univerzální

Univerzální dezinfekční roztok s vysokým obsahem alkoholové složky (75 %) určený k dezinfekci rukou, kůže, nástrojů a povrchů.

Jedná se o přípravek na bázi alkoholu vhodná k hygienické dezinfekci kůže, ploch, povrchů, nástrojů apod. Díky své baktericidní, fungicidní a virucidní účinnosti je vhodná pro použití ve zdravotnických, veterinárních a sociálních zařízeních. Pro svou univerzálnost nachází rovněž široké uplatnění v profesionální sféře, jako jsou například kadeřnické, kosmetické, manikérské a pedikérské salóny, rehabilitační, fitness a wellness centra, či hotelové služby. Stejně tak je vhodný k použití v domácnostech, pro osobní hygienu a také na cesty.

·       Všestranné a jednoduché použití.

·       Maximální možná účinnost – redukce až 99,99 % mikroorganismů/ 30 s.

·       poctivý český výrobek – vyvinuto, vyrobeno a certifikováno v České republice.

·       Doba trvanlivosti 5 let – unikát v EU.

·       Na výběr z několika luxusních vůní – trnka/ citrón/ višeň či bez parfemace.

·       Různé varianty objemů – 200 ml/ 500 ml / 1 000 ml/ 5 000 ml.

 

Mikrobiologická účinnost

Přípravek eliminuje bakterie, viry, vláknité houby (plísně) a kvasinkové houby, jako jsou mikroorganismy Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Candida albicans, Aspergillus niger či mnohé obalené RNA viry (včetně Sars-CoV2). Dezinfekční účinnost byla posuzována na Státním zdravotním ústavu v Praze, v Centru epidemiologie a mikrobiologie v Národní referenční laboratoři pro dezinfekci a sterilizaci.

 

Oblast použití

Státní sféra – školství, úřady, Česká národní banka, Městská policie, výzkumné ústavy, státní ozbrojené a bezpečnostní složky (armáda, policie, hasiči atd). Zdravotnická sféra – ordinace, čekárny, rehabilitace, veterinární služby, lázeňství a sanatoria, Zdravotnická záchranná služba. Sociální sféra – charita, domovy důchodců a pečovatelské služby, dětské domovy, diagnostické ústavy, domovy mládeže, zájmové skupiny.

 

Podnikatelská sféra – nehtová studia, kosmetika, pedikúra, kadeřnictví, masérské služby, tetovací studia, salóny krásy, hotely, restaurace, vinárny, kavárny, cukrárny, benzínové stanice, obchodní domy, výrobní podniky a mnohé další. Sportovní, kulturní a zábavní sféra wellness, fitness/veškerá sportovní zařízení, tábory, divadla, kina, amfiteátry, lyžařská centra, stadiony, celoroční zábavní parky, dětské koutky, dětská sportoviště a centra, zoo, muzea, galerie, výstaviště. V neposlední řadě je vhodný do domácností, pro osobní hygienu a na cesty.

 

Návod na použití

Pro dezinfekci kůže naneste Lavosept® Univerzální v dostatečném množství (min. 3 ml) a důkladně rozetřete, dokud není kůže suchá. Neoplachujte. Pro hygienickou dezinfekci rukou nechejte roztok působit po dobu 30 s. Pro chirurgickou dezinfekci rukou aplikujte opakovaně po dobu 5 minut (2 x2,5 min).

Pro dezinfekci povrchů a nástrojů aplikujte dostatečné množství přípravku na předmět postřikem a nechte působit do zaschnutí, případně rozetřete čistou textilií. Nanášejte rovnoměrně po celé ploše (max. 40 ml/m2).

NEBEZPEČÍ: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit ospalost nebo závratě. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení - zákaz kouření. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO (+420 224 91 92 93) nebo lékaře. Skladování: Skladujte v uzavřeném originálním balení, odděleně od potravin, nápojů a krmiv při teplotě 0 – 25 °C. Chraňte před slunečním zářením a tepelnými zdroji. Uchovávejte mimo dosah dětí. Tento obal a zbytek jeho náplně musí být zneškodněn jako nebezpečný odpad.

Dodržujte pokyny uvedené na etiketě.

Biocidy používejte bezpečným způsobem. Registrace č. j. MZDR13720/2020/OBP.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu