Neohodnoceno

Lavosept® roztok, dezinfekce kůže s vůní citronu 500ml

Lavosept® roztok, dezinfekce kůže s vůní citronu  500ml

Skladem
Kód: 013UC2M500P
Značka: Lavosept
177,87 Kč 147 Kč bez DPH
Kategorie: Dezinfekce kůže

Lavosept® roztok - dezinfekce 500 ml 

Alkoholový dezinfekční přípravek pro hygienickou dezinfekci kůže. Lavosept je alkoholový dezinfekční přípravek ve formě roztoku, který obsahuje i zjemňující a hydratační přísady, které zabraňují vysoušení a podráždění pokožky. 500 ml náhradní náplň.

 

Lavosept® je alkoholový dezinfekční přípravek pro hygienickou dezinfekci kůže. Dodává se ve formě roztoku nebo čirého gelu, který obsahuje i zjemňující a hydratační přísady, které zabraňují vysoušení a podráždění pokožky.

Přípravek Lavosept® je vhodný pro použití všude tam, kde dochází ke kontaktu s velkým počtem osob - v nemocnicích, ordinacích, ve stravovacích provozech, v potravinářských výrobách, v oblasti rehabilitace, v kosmetických salónech při manikúře, modeláži umělých nehtů, pedikúře, tetování kůže, ve sportovních zařízeních, v půjčovnách sportovního náčiní, fitness, wellness, při nákupech v supermarketu, při cestování atd.


Dezinfekční účinnost přípravku Lavosept® byla posuzována na Státním zdravotním ústavu v Praze, v Centru epidemiologie a mikrobiologie v Národní referenční laboratoří pro dezinfekci a sterilizaci.

 

Bezpečnostní listy dezinfekce Lavosept od firmy Amoene naleznete v hlavním menu Firemní dokumenty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu